Survivor Kim Elendi? 5 Nisan survivor kim elendi? Survivor kim elendi 5 Nisan 2022

Survivor All Star kim elendi, Survivor kim gitti, 5 Nisan Survivor kim gitti? Tv8 Survivor kim elendi sorularının cevaplarını merak mı ediyorsun?


Survivor All Star 2022’de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Haftanın eleme adaylarından hangisinin adaya veda edeceği merak ediliyordu. Arama motorlarında Survivor kim elendi, Survivor 5 Nisan kim elendi, Survivor dün akşam kim elendi, survivor kim elendi 5 Nisan? gibi ifadeler yer aldı. Peki, Survivor’da bu akşam kim elendi?  İşte bu akşama dair tüm detaylar…

Survivor Kim Elendi 5 Nisan survivor kim elendi Survivor kim

Survivor All Star’da bu hafta dört dokunulmazlık oyununu oynandı. Bİr yarışmacı dün akşam yapılan sms oylaması sonunda bu akşam adaya veda etti. Peki survivor’da kim elendi?

SURVİVOR KİM ELENDİ

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında eleme adayı olarak Ardahan çıkmıştı. İkinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımında ise eleme adayı olarak Barış çıktı. Üçüncü dokunulmazlık oyununu yine Ünlüler takımı kaybetti. Ünlüler ada konseyinde çıkan isim Gizem oldu. Haftanın son dokunulmazlık oyununda ise dün akşam kaybeden takım Gönüllüler oldu. Gönüllüler takımında ise yapılan ada konseyinde çıkan isim Gökhan oldu.

Dün akşam yapılan sms oylamasına göre en az oyu alan Gönüllüler takımından Ardahan survivor veda etti.

5 NİSAN SURVİVOR KİM ELENDİ

Bu akşam ki ada konseyinde dört adaydan en az sms oyunu alan yarışmacı adaya veda etti. Adaya veda eden yarışmacı Ardahan oldu.

 

 

06 Nisan 2022 – Çarşamba
0 yorum
3221
1827 KEZ OKUNDU

Yorum yapın