Survivor kim elendi? 2022 Survivor adaya kim veda etti? Survivor’da elenen isim belli oldu!

2022 Survivor All Star karşılaşması yeni kurallardan, seyirciye ve heyecanlı dakikalar yaşatıyor. Survivor’da bu hafta kim elendi ve Survivor adaya veda eden isim kim merak ediliyor. Survivor eleme adayları; Barış, Gökhan, Gizem ve Ardahan olmuştur. Survivor kim eledi? 2022 Survivor adaya kim veda etti? seyirciler tarafından merak ediliyor. Survivor’da kim elendi ve 2022 Survivor’da adaya kim veda izleyicileri tarafından araştırılıyor. Survivor kim eledi? 2022 Survivor adaya kim veda etti? Survivor’da kim adaya veda etti? Survivor’da kim gitti? Detaylar haberimizdedir…

Survivor’da bu hafta kim elendi ve Survivor adaya veda eden isim kim merak ediliyor. Survivor’da bu hafta ilk aday Gönüllülerdadan Ardahan oldu ve ikinci aday Barış oldu. Üçüncü aday ise Gizem, aday Gökhan oldu.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışması bu hafta kim elendi merak konusu oldu. Survivor dokunulmaz oyunu kurma takımlarından eleme adayları belirlendi. Birinci aday Gönüllüler ekibinden Ardahan oldu ve ikinci aday Barış oldu. Üçüncü aday ise Gizem, aday Gökhan oldu. Bu akşam gerçekleşecek olan yeni süresi Survivor All Star’a kim veda belli olacak.

2022 Survivor bu akşam kimelendi ve Survivor’da kimin adayının veda olabileceği konusu merak konusu oldu. Birinci aday Gönüllüler ekibinden Ardahan oldu ve ikinci aday Barış oldu. Üçüncü aday ise Gizem, aday Gökhan oldu. Bu akşam gerçekleşecek olan yeni süresi Survivor All Star’a kim veda belli olacak.

Ünlüler Takımı:

Çağan Atakan Arslan

Adem Kılıçcı

Nagihan Karadere

Aycan Yanaç

Barış Murat Yağcı

Merve Aydın

Batuhan Karacakaya

Sema Aydemir

Furkan Kızılay

Elif Yıldırım Gören

Sercan Yıldırım

Mert Öcal

Birsen Bekgöz

Parviz Abdullayev

Ayşıl Özaslan

Gönüllüler Takımı:

Gökhan Keser

Ögeday Girişken

Evrim Keklik

Seda Ocak

Yasin Obuz

Anıl Berk Baki

Berkan Karabulut

Sude Burcu

Berna Keklikler

Sadık Ardahan Özkanbaş

Nisa Bölükbaşı

Hikmet Tuğsuz

Yağmur Banda

Yunus Emre Özden

Gizem Kerimoğlu

YouTube video

survivorallstar2022.com – Gündem

Survivor All Star, Acun Medya, Tv8, Gündem, Magazin, Güncel, Haberler

Yorum yapın