Survivor Kemal’e ‘Neden Merve’ye Oy Verdin?’ Hakareti

Ezgi Tuğçe TÜL/İSTANBUL, (DHA)

ÖZEL bir televizyon kanalında yayınlanan ‘Var mısın Yoksun’ yarışmasında 2 yıl önce 125 bin TL kazandıktan sonra’ Hayatta kalan‘ yarışmasına katılan Kemal Özcanlı, finalin ardından Facebook’taki sayfasında kendisine hakaret ve iftira edildiğini, savcılığa suç duyurusunda bulundu. Kemal Özcanlı, “Yarışma finalinde kime oy attımı kimse denemedi. Ancak Merve’ye oy attığımı düşünen birkaç kendini bilmez, Facebook sayfasına hakaretler yağdırdı. Sorumluların bulunarak cezalandırılmasını talep ediyorum” dedi.

Geçen hafta Merve Oflaz’ın birinciliğiyle sona eren ‘Survior’ yarışmasının yankıları sürmeye devam ediyor. Yarışma finalinde Merve Oflaz’ın ada konseyinin oylarıyla birinci gözlemcilerin ardından yarışmacılardan Kemal Özcanlı’ya internet üzerinden mesajlar yağdı. Yarışmacı İhsan Tarkan’ın hayranları Çağla A., Kemal Özcanlı’nın Facebook sayfasına “Kapasitesiz, adi, cahil, hödük, rezil adam. .Hakan size ne vadetti yoksa gizemi mi?” mesaj gönderdi. Aldığı mesaj üzerine Kemal Özcanlı, Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvurdu.

Kemal Özcanlı, “18 Eylül’deki Survivor finalinden sonra İhsan’ı geçerek Çağla A. diye bir müşterinin Facebook sayfasında şahsıma hakaret içeren bir yazı yazmıştır. Benim kime oy attığım dahiyi engellemek ki ben İhsan’ın kazanmasını bile istedim. Kaldı ki Merve’ye de oy atmış olabilirim.Bu kimseyi bağlamaz.Bu bir yarışmaydı.Benim cebime giren bir şey yok.’Hakan size kimi teklif etti yoksa gizemi mi?’ bu ne demek.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Magazin

Survivor Haberleri

Yorum yapın