Survivor kazanan ne kadar para alacak? 2023 Survivor ödülü ne kadar?

Survivor galibi ne kadar para alacak, sahip olduğun tablolar merak ediliyor. Aylardır kıyasıya mücadelenin yaşandığı Survivor 2023, dün akşam İstanbul’da yapılacak olan final bölümüyle ekranlara geldi. 2 finalist Nefise ve Özgür oldu. Nefise ve Özgür ikilisinden biri şampiyon oldu. İzleyiciler büyük ödül merak etti. Peki, Survivor büyük ödül ne? Survivor 1. ödül nedir 2023? Survivor birincilik ödülü ne kadar? Survivor birincisine ne verilecek 2023? Survivor büyük ödül ne kadar merake ediliyor. İşte, Survivor birincisi ödül detayları!

Survivor 2023‘te birincilik ödülü henüz netleşmedi. Ancak geçen senelerde Birincilik ödülü 500 bin TL idi. Bu sene de aynı şekilde para ödülü verileceği tahmin ediliyor.

Survivor’da oğlu 2’ye kalan isimler Özgür ve Nefise oldu. İki isim bugün finale çıkacak ve en yüksek oyu alan isim sezon şampiyonu olacak.

Survivor şampiyonluk kupası ne kadar 2023?  Survivor 1.lik ödülü kaç TL?  Survivor'da şampiyon ne ödül kazanacak, para ödülü mü, araba mı?

Dün akşam saatlerinde büyük final SMS kullanımının ardından Nefise, Survivor 2023‘ün şampiyonu oldu. Survivor 2023 kupasının sahibi olan Nefise, gözyaşlarına boğuldu. Çığlık ve gözyaşlarıyla yaşadığı sevinci gösteren Nefise, görkemli kupanın sahibi oldu.

Survivor galibi ne kadar para alacak?  2023 Survivor ödülü ne kadar?

Şimal Güdüm
Şimal Güdüm
Gündem Editörü survivorallstar2022.com – Gündem

Survivor 2023 Gündem Haberleri

Yorum yapın