Survivor kavga 2024 çıktı! Survivor Yunus Emre el hareketi yapınca kavga çıktı, Survivor Yunus Emre diskalifiye mi oldu?

Survivor kavga 2024 çıktı! Survivor Yunus Emre el hareketi yapınca kavga çıktı, Survivor Yunus Emre diskalifiye mi oldu?

Survivor All Star 2024’te heyecan dorukta. Son bölümde Yunus Emre Özden ile Poyraz arasında yaşanan kavga izleyenleri şaşırttı. Yunus Emre, Poyraz’ı tehdit etti, Acun Ilıcalı da Yunus Emre’yi uyardı. İşte Survivor’da yaşanan olaylar…

Survivor All Star 2024, Acun Ilıcalı’nın sunumuyla tv8 ekranlarında devam ediyor. Survivor’ın son bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu heyecanlı anlara sahne oldu. Dokunulmazlık oyununu 12-7’lik skorla mavi takım kazandı. Kırmızı takım ise eleme adayını belirlemek için ada konseyine gitti. Ersin, 7 oyla haftanın ikinci eleme adayı oldu.

Dokunulmazlık oyunu sırasında kırmızı takımda Yunus Emre Özden ile mavi takımda Poyraz arasında gerginlik çıktı. İkili arasındaki gerilim diğer yarışmacıları da etkiledi. Poyraz, Yunus Emre’ye, “Sen bir insanı aşağılamadan, kötü söz söylemeden konuşma zorluğu yaşıyorsun” dedi. Poyraz’ın bu sözleri Yunus Emre’yi daha da kızdırdı.

Survivor kavga 2024 çıktı! Survivor Yunus Emre el hareketi yapınca kavga çıktı, Survivor Yunus Emre diskalifiye mi oldu?

YUNUS EMRE ÖZDEN, POYRAZ’A SALDIRDI

Tartışma sırasında tansiyon yükseldi. Yunus Emre Özden, sinirlenerek Poyraz’a saldırmaya kalktı. Bu sırada takım arkadaşları araya girerek olayı yatıştırmaya çalıştı. Ancak olaylar ada konseyinde de devam etti. Acun Ilıcalı, Yunus Emre Özden’e sert bir şekilde müdahale etti.

Yunus Emre Özden, son zamanlarda yaptığı hareketler ve söylediği sözlerle izleyenlerin de tepkisini topladı. Kavga sırasında Poyraz’ı tehdit eden Yunus Emre Özden’in tavırları Acun Ilıcalı tarafından görmezden gelinmedi.

ACUN’DAN YUNUS EMRE’YE SERT TEPKİ

Acun Ilıcalı, ada konseyinde konuya ilişkin şunları söyledi: “Benim için önemli olan konu şu anda oyunda yaşadığımız sevimsiz olay. Şunu anlamakta zorluk çekiyorum… Yunus Emre sana söylüyorum. Bir hafta önce enteresan bir şekilde garip şeyler yapmışsın. Söylediğin bazı laflar ve tehditler var. O tehditler Survivor’ın çok dışında, haberin olsun. Bilemiyorum sen üç gün önce bu hareketi yapıp sonunda da bu kadar olayı uzata uzata konuşman…”

Survivor kavga 2024 çıktı! Survivor Yunus Emre el hareketi yapınca kavga çıktı, Survivor Yunus Emre diskalifiye mi oldu?

‘HER TÜRLÜ CEZAYI KABUL EDİYORUM’

Yunus Emre Özden de Acun Ilıcalı’nın konuşmasının ardından kendisini savunmaya çalıştı. Yunus Emre Özden, şunları söyledi: “Poyraz benim sevdiğim bir kardeşim. Aynı takımdayken reistim, kraldım. Bazı şeyleri paylaşırken bu şekilde hitap ediyordu. Bana karşı oyun sevinçlerini abartmakta hiç çekinmediler. Ogeday 3-0 yaptığında ben de ‘Tebrik ederim kardeşim’ dedim. Ama Poyraz seviyorum da onu aslında. Olayı başka yerlere taşıma konusunda gayet profesyonel kendisi. Ben açıkçası bu kadar profesyonel olamıyorum. Benim hakkımda ne karar verdiysen boynum kıldan ince. Olabilecek her türlü cezayı da kabul ediyorum. Karşılıklı bazı şeyleri törpülersek bir sorun olacağını zannetmiyorum. Sizden kötü bir şey duymak istemediğim için Survivor’ı bırakmaya kadar karar vermiştim. Şartlar zor, ailemle konuşamıyorum, buraya gelmeden bir ay önce evlendim. Burada birçok şeyden zaten yoksunuz. Kaybetmeyi zaten sevmiyorum. Kendi takımıma da kızgınım. İki gündür seçme hakkı istediğim halde bugün en kötü olduğum denge parkurunda ‘bana seçme hakkı verin’ dedim. Arkadaşlarda sağ olsun her zamanki bencilliğiyle davrandılar. Biz de Poyraz Bey’in kucağına düştük. Eğlendi bizle. Ben de ‘Görüşeceğiz senle’ deyip yerime oturdum. Olayı büyütme taraftarı değildim. En son o sihirli sözcüğü söyleyince… Kendi takımıma daha kızgındım. Şalterlerim attı. Hatalarımı kabul ediyorum.”

Yorum yapın