Survivor Kardeniz eleme adayı mı oldu, kim oldu? 27 Ocak Survivor dokunulmazlığı hangi takım aldı?

Survivor Kardeniz eleme adayı mı oldu, kim oldu? 27 Ocak Survivor dokunulmazlığı hangi takım aldı?

TV8 ekranlarında Survivor All Star 2024 yarışması bu sene oldukça heyecanlı devam ediyor. Geçen hafta dört ekleme adayının kırmızı takımdan çıkması Bozok’un sakatlığı sebebiyle eleme olmadı. Fakat yeni haftanın başlangıcında kırmızı ve mavi takıma yedek yarışmacılar geldi.

1706426913 685 Survivor Kardeniz eleme adayi mi oldukim oldu Survivor dokunulmazligi hangi.webpCumartesi akşamı yarışmacılar ilk dokunulmazlık oyunu parkurunda yarıştı. İşte, 27 Ocak Cumartesi Survivor 1. eleme adayı…
1706426913 264 Survivor Kardeniz eleme adayi mi oldukim oldu Survivor dokunulmazligi hangi.webp

SURVİVOR’DA HAFTANIN İLK DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM ALDI?

27 Ocak Cumartesi günü dokunulmazlık öncesinde iki takıma da yedek yarışmacılar geldi. Kırmızı takıma 2018 yarışmacılarından Mustafa Kemal, mavi takıma ise 2021 yarışmacısı Dora geldi.
Mavi takım önde gelerek bayrak yarışı etabını başlattı. Oyunda başından sonuna kadar mavi takım öndeydi.

Heyecanlı nefes kesen yarışın sonunda dokunulmazlığı alan takım  mavi takım oldu ve kırmızı takım konseyde bir kadın eleme adayı çıkardı.

Acun Ilıcalı ada konseyinin başında oyun sırasında yaşanan fakat ekrana gelmeyen olayı açıkladı ”Survior’da belli kurallar olduğunu, bu yarışmanın bir şekilde birbirine saygı göstermek zorunda olması gerektiğini unutuyoruz. Maalesef oyun alanında istemediğimiz şeyler oldu. Konu Nagihan ve Sahra arasındaydı.

Özel hayat konusunda çok ciddi sözler olduğunda biz bu görüntüleri yayımlamadık dedi. Prodüksiyon olarak çok üzüldük.” dedi ve sözü Nagihan’a verdi.
1706426913 398 Survivor Kardeniz eleme adayi mi oldukim oldu Survivor dokunulmazligi hangi.webp
Nagihan konuyl ailgili şu söylemelerde bulundu: ”Acun Bey siz sadece burada olanları duydunuz. Dışarıda olanların hiçbirini bilmiyorsunuz. Biz hiçbir zaman özel hayatımızı buraya taşımadık. Sahra ile benim geçmişte yaşadığımız olaylar vardı. Ta ki ben en son erkeklerin dokunulmazlık oyununda, bana bir yakıştırmada bulundu. Ertesi gün gittim ve sordum. Söylediğini duydum. O kapıyı araladı. Kendileri yapınca çok normal biz karşılık verince mi anormal oluyoruz? Benim kırmızı çizgimdi, ben buraya yarışmaya geldim. Ama bu arkadaş hiç ne laftan anlıyor ne sözden anlıyor. Ben yapmam gerekeni yapmak zorunda kaldım. Benim özel hayatımı neden buraya getiriyorlar? Böyle olursa da Nagihan normal olamaz zaten.

Ben durup dururken patlamadım. Ve her şeye de razıyım. Ben de kendimi kaybettim, ben de suçluyum. Ama ben durup dururken bu suçu işlemedim. İşlettirildim!”
1706426913 421 Survivor Kardeniz eleme adayi mi oldukim oldu Survivor dokunulmazligi hangi.webp
Acun Ilıcalı da NAgihana karşılık, ”Şu anlattıkların benim gördüğüm olayların karşılığı olamaz. Senin yaşadığın sinir problemi, gerginlik, buhran saygı duyarım. Ama sen şunu mu istiyorsun; kötü sözü rahat söylemek mi istiyorsun? Bu konuda uzlaşma şansımız yok. Çirkin tavırları meşrulaştırmaya çalışıyorsun. Sen bir susacaksın beni dinleyeceksin. Hiçbir kimsenin kimseye hakaret etme şansı yok. Bunu kabul edemem. Bunun bedeli ne olursa da ben buna hazırım.

Öncelikle benim amacım yarışmacılarımızın asla yarışmayı terk etmemeleri bizim de çıkarmamamız. Ama şöyle bir konu var bunları yaşayan mavi takım benim için çok değerli. Kırmızı takımın tamamı da benim için çok değerli. Bir yarışmacı benim için ne kadar değerli olursa olsun, bir başka yarışmacıya bu derece sayması doğru değil. Hakan’a yaptığın hareket, kabul edilmesi mümkün değil. Ne bedel varsa ödemeye razıyım. Bunun bedeli kontrolden çıkmış bir yarışmacıysa, bunun bedelini ödemeye razıyım. Bununla ilgili bir yaptırım olacak. İki ödülden men kararı veriyoruz. ” sözlerine ek olarak Acun Ilıcalı, geleceğe dair Nagihan’ın sinirlerine hakim olup olamayacağını düşünmesini söyledi ve buna karşılık yarışmadaki akıbetinin netleşeceğini vurguladı.

1706426913 149 Survivor Kardeniz eleme adayi mi oldukim oldu Survivor dokunulmazligi hangi.webp

HAFTANIN İLK ELEME ADAYI KİM OLDU?

Oylama sonucunda en fazla oyu alan Kardeniz ilk eleme adayı oldu.

Yorum yapın