Survivor Kardelen sağlık durumu nasıl? Survivor Kardelen hastalığı ne?

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor yeni bölümleriyle sahiplerinden söz almaya devam ediyor. Survivor’da bu akşam takımları ödül oyunu için yarıştılar. Ödül oyunu sırasında sakatlanan Kardelen’in sağlık durumu merak konusu oldu. İzleyiciler tarafından Kardelen’in son durumu araştırılmakta. Peki, Survivor Kardelen sağlık durumu nasıl? Survivor Kardelen hastalığı ne? Detaylar haberimizde…

SURVİVOR KARDELEN SAĞLIK DURUMU NASIL?

Survivor 2023’ün bu akşamı yayınlanacak olan bölüm yardımcıları ödüllü oyun havuzun üzerine kurulan ağaçlara tırmanarak bayrakları toplamaya çalışacak. Kardelen ise ağaca tırmandığı esnada sakatlanıyor. Dizinin döndüğünü söyleyen Kardelen, acı içinde kıvranarak havuza düşüyor. Ekibin müdahalesiyle havuzdan görevli personel, oyun alanındaki ilk müdahalenin ardından ambulansla organlar kaldırılıyor.

SURVİVOR KARDELEN NE OLDU?

Ödül oyunu sırasında görevlilerden Kardelen’in sakatlandığı görüntülerde yer almaktadır. Kardelen’in patellası dönmüş ve kısa süre sonra tekrardan kendisi dizini geri düzeltmiştir. İlk izleme müdahale Kardelen’in dizini eski haline getirildiği ancak kontrol amaçlı yapılar götürüldüğü söylenmiştir.

Magazin Haberleri

Yorum yapın