Survivor İkinci Dokunulmazlık Kim Kazandı?26 Mart dokunulmazlık kim kazandı? Hangi yarışmacı eleme adayı oldu?Barış elendi mi?

Survivor 2022 All Star 60.bölüm ile devam ediyor. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda iki takım karşı karşıya geliyor. Ünlüler takımı ikinci dokunulmazlığı kazanabilecek mi? Gönüllüler takımı kaybedilen ilk dokunulmazlığın ardından bu oyunu kazanabilecek mi? Sakatlık geçiren Barış Survivor veda edecek mi? Tüm bu soruların cevapları bu akşam belli oldu.

Survivor Ikinci Dokunulmazlik Kim Kazandi26 Mart dokunulmazlik kim kazandi Hangi

SURVİVOR İKİNCİ DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda iki takım karşı karşıya geliyor. İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımında da tek hedef bu oyunuda kazanarak potaya girmemek istiyor. Gönüllüler takımı ise bu oyunu kazanıp karşı taraftan bir ismi potaya sokmak istiyor.

İki takım ilk olarak Kadınlarda karşı karşıya geliyor. Kadınlar oyuna çok hızlı başlayan Ünlüler takımı üst üste aldığı galibiyetlerle skoru 5-2 kadar getirmeyi başardı.Gönüllüler takımım farka rağmen oyunu bırakmadı. Evrim’in aldığı ilk sayıyla peş peşe oyun kazanan Gönüllüler skoru 5-5 beraberliğe getirmeyi başardı.

Oyuna tekrardan ağırlığını koyan Ünlüler takımı Kadınlarda dokunulmazlığı 8-6 kazanmayı başardı. Kadınlarda dokunulmazlığı kazanan Ünlüler takımı oldu. Ünlüler takımında Nagihan çıktığı 5 oyunuda kazanarak takımını galibiyete taşıyan isim oldu.

Kadınların galibiyetiyle Ünlüler takımı dokunulmazlıkta 1-0 öne geçmeyi başardı.

 

1650209946 322 Survivor Ikinci Dokunulmazlik Kim Kazandi26 Mart dokunulmazlik kim kazandi Hangi

ERKEKLERDE DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI

Erkekler dokunulmazlık oyununda iki takım karşı karşıya geldi. Oyuna hızlı başlayan Gönüllüler takımı üst üste aldığı sayılar ile skoru 4-1 getirmeye başardı. Oyunu bırakmayan Ünlüler takımı aldığı sayılarla skoru 5-5 beraberliğe getirmeyi başardı. Farkı kapatan Ünlüler takımı oyunuda bırakmadı.Skoru eşitleyen Ünlüler oyunları kazanmaya devam etti ve 8-6 skorla oyunu kazanan taraf oldu. Erkeklerde dokunulmazlığı kazanan taraf Ünlüler takımı oldu.

Haftanın ikinci dokunulmazlığını 2-0 ile kazanan Ünlüler takımı oldu

SURVİVOR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında ada konseyi heyecanı yaşandı.Dokunulmaz olan isimler Berkan ve Seda oldu.Ada konseyinde yapılan oylama sonucunda 2 oy Gökhan, 5 oy Ardahan alırken 6 oy da Hikmet aldı.Gönüllüler takımında eleme potasına giren isim Hikmet oldu.

BARIŞ ADAYA VEDA ETTİ Mİ?

Dokunulmazlık oyununda dizinden sakatlanan Barış’ın durumu belirsizliğini korurken ada konseyinde Acun ILICALI’dan şok bir açıklama geldi. ILICALI Barış’ın durumunun belirsiz olduğunu belirterek yarışmaya devam edip etmeme kararını Barış’ın vermesini istedi. Barış Survivor herşeyi göze alarak geldiğini belirterek 2-3 hafta daha kendisini denemek istediğini söyledi.

BİRLEŞME PARTİSİ SÜRPRİZLERİ AÇIKLANDI

Acun ILICALI, birleşme partisine sayılı günler kala sürprizlerini açıkladı. Birleşme partisinde Ediz sahne alacak. Kadın yarışmacılar Ediz2in arkasında dans edicekler. Ayrıca Ediz konserine Yunan yarışmacılarda gelecek. Futbol maçı düzenlenecek ve bu maça bir zamanlar Beşiktaş teknik direktörü olan Sergen YALÇIN‘da katılacak. Futbol maçını Survivor yarışmacıları kazanırsa tüm yarışmacılara 50 binTL’lik hediye çeki verilecek.

Anlat bakalım oyunu oynanacak. Anlat Bakalım oyununa Nihat ALTINKAYA, Turabi, Cemal Can, Mustafa TOPALOĞLU, Öykü ÇELİK, Yılmaz MORGÜL, Tuğba ÖZAY, Çılgın Sedat, Yunus Günçe, Dora, Hilmi Cem, Sahra, İsmail Baki, Tarık MENGÜÇ, Murat ÖZARI, Seda AKTUĞLU, Sabriye, Merve OFLAZ, Doğukan MANÇO, Almeda SAYIŞMAN, Aydın, Poyraz gibi isimler katılacak.

 

Yorum yapın