Survivor İkinci Dokunulmazlığı Kim Kazandı 22 Mart Survivor’da kim potaya girdi.İletişim oyununu kim kazandı


Survivor 2022 All Star 56.bölümde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşanıyor. Hangi isim eleme adayı olacak?İletişim ödülünü kim kazandı? Dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Peki bunları merak mı ediyorsun?

Survivor Ikinci Dokunulmazligi Kim Kazandi 22 Mart Survivorda kim potaya

SURVİVOR İKİNCİ DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda iki takım tekrardan karşı karşıya geliyor. Dokunulmazlıktan da önemli olan iletişim ödülünü kim kazanacak. Bir tarafta haftalardır iletişim oyununu kazanamayan Ünlüler takımı, diğer tarafta bu ödülü hiç kaybetmeyen bir Gönüllüler takımı duruyor. Oyunu kaybeden takımdan bir isim eleme potasına gierecek.

İlk olarak kadınlarda iki takım karşı karşıya geldi. Birbirinden güzel mücadedelerin yaşandığı oyunda kazanan Ünlüler takımı oldu.

Kadınların galib gelmedi ile Ünlüler takımı 1-0 öne geçmeyi başardı.

Sıra erkeklerin mücadelesine geldi.Erkeklerin oyununda iki takımda tüm gücüyle mücadele ediyor. Ucu ucuna kazanılan oyunlar skorda şuan için Ünlüler takımı üstün. Ünlüler takımı erkeklerde 3-2 önde oyunu sürdürüyor.

Erkeklerin oyununda 8-4 ile kazanan Ünlüler takımı oldu. Ünlüler Survivor başladığı günden bu yana ilk defa bir iletişim oyununu kazandı.

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu 2-0 ile Ünlüler takımı kazandı.

ELEME ADAYI KİM OLDU

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında ada konseyi heyecanı yaşandı. Yapılan ada oylamasında 8 oy Evrim, 4 oy Yağmur alırken 1 oy da Ardahan aldı. Gönüllüler takımının eleme adayı Evrim oldu.

Yorum yapın