Survivor Hilmicem kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Hilmicem İntepe Survivor 2024 All Star’da!

Survivor Hilmicem kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Hilmicem İntepe Survivor 2024 All Star’da!

2024 Survivor All Star’ın 28.Bölüm’de ada konseyin de Acun Ilıcalı açıkladı. Ilıcalı, konseyde Turabi ve Nihat’ın sağlık problemleri sebebiyle  yarışmaya veda ettiğini bildirdi. Diğer yandan yarışmaya 3 kişi daha dahil olacağını bildirdi.

Acun Ilıcalı 8 Şubat tarihli 28. Bölümde acil toplanan konseyde yaptığı açıklamada Avatar Atakan, Sema Aydemir ve Hilmi Cem İntepe’nin Survivor All Star’a katılacağını duyurdu.

1707393067 376 Survivor Hilmicem kimdir kac yasinda aslen nereli Hilmicem Intepe Survivor.webp

HİLMİ CEM İNTEPE KİMDİR?

Hilmi Cem İntepe, 1992 yılında Muğla’nın Menteşe ilçesinin Yenice Mahallesi’nde doğdu. 18 yaşına kadar Bodrum’un Güvercinlik Mahallesi’nde geçirdi. 17 yaşında Latin dansları kursuna yazıldı ve birçok defa salsada Türkiye Gençler Şampiyonu olmuştur. Ekranlara ilk kez Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasındaki dans gösterisiyle adını duyurmuştu. 2013’te Survivor yarışmasında yer aldı ve yarışmada şampiyon oldu. Sonrasında da Survivor All Star’a katıldı.

Yarışmdan sonra ilk oyunculuk deneyimini Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Yavuz karakteri ile yapmıştır. Daha sonra Çalıkuşu, Stajyer Mafya, Çılgın Dersane 4: Ada gibi dizi ve filmlerde yer aldı.

2016-2017 seneleri arasında yayımlanan Bodrum Masalı adlı dizide da Kelebek karakterini oynadı.

Yorum yapın