Survivor Hikmet diskalifiye mi oldu, Hikmet elendi mi? Survivor Hikmet ne dedi, ne yaptı, ceza mı alacak yoksa diskalifiye mi oldu?

Survivor bir seçimdai sona erdikten sonra Yasin ve Hikmet arasında tartışın. Tartışmanın akabinde ikili kavgalar çıkıyor. Peki, Survivor Yasin ve Hikmet kavga mı ediyor, diskalifiye mi olacaklar? Survivor Hikmet diskalifiye mi olacak, elendi mi? Survivor Hikmet ne dedi, ne yaptı, ceza mı alacak yoksa diskalifiye mi oldu? Acil Durum Müzesi’nde neler olacak? Survivor Hikmet eleniyor mu? Survivor Hikmet ceza mı alacak? Son Dakika Survivor…

Survivor 2022 TV’de bir yardımda davetinin Yasin’in kavgası görüldü. Bugün yapılan birda toplantısında Hikmet ve Yasin’de tartışıldı. Ada üzerinden rekabetten sonra Yasin ve Hikmet atışmaya başladı. sonra kavga çıktı. Yaşanan tartışmanın görüntülerinin tamamı TV’de yayınlanmadı. Ancak bir bölüm TV’de ekranlara gelecek. Tüm görüntüe Exxen TV’den ulaşabilirsiniz.

SURVİVOR YAYINLANMAYAN GÖRÜNTÜLERE EXXEN ÜZERİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Survivor Hikmet diskalifiye mi oldu, Hikmet elendi mi?  Survivor Hikmet ne dedi, ne yaptı, ceza mı alacak yoksa diskalifiye mi oldu?

Survivor’da Hikmet diskalifiye olacak mı olacak. Detaylar bugün yayınlanacak olan yeni süresi netlik kazanacaktır.

22 Şubat Salı günü Survivor All Star’da Acil Durum Müzesi yapılacak. Konseyde Yasin ve Hikmet konularında konuşulacak. Detaylar bugün yeni uzay Survivor’da…

Hikmet Tuğsuz, 16 Kasım 1986’da Antalya’nın Akşeki ilçesinde bağlı Bademli ilçede. Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve spor Yüksek Okulundan mezun olan Tuğsuz, İlkokul 4. sınıfta, spor ayakkabısı ödüllü bir yarışmaya yaş ile sporla tanıştı. Eğitimini verenler, kendilerine atletizme yönlendirdi. Öğretmen tarafından yarışmada elde edilen olan Tuğsuz, milli takımcathrul Oğulbulan de Ertulbulan branşınadi.

survivorallstar2022.com – Gündem

Survivor All Star, Survivor 2022, Gündem, Magazin, Haberler

Yorum yapın