Survivor Gökhan ve Nagihan nerede, yok mu, neden yok? Survivor 2022 Nagihan ve Gökhan Sürgün adasında mı, oyunlarda neden yok?

Survivor 2022‘de bugün iletişim oyunu oynanıyor. İletişim oyununa katılanlar, Survivor Gökhan ve Nagihan nerede, neden yok, elendi mi? Survivor 2022 Gökhan ve NagihanSürgün adasında mı, yarışmada neden yok? merak ediyor. Peki, Survivor Gökhan nerede, neden yok? Survivor Nagihannerede, neden yok?

Survivor’da bugün 23 Şubat İletişim maçında Ünlüler takımında Nagihan ve Gönüllüler takımda ise Gökhan yarışta yer aldı. Bunu izleyenler Gökhan ve Nagihan’ın nerede merak etmişti. Gökhan ve Nagihan bu haftanın 3. ve 4. eleme adayları olduğu için 2 gün Sürgün adasında kalacaklar. Dün Yasin ve Yunus Emre Sürgün Adasından geri dönmüştü. takip eden Nagihan ve Gökhan Sürgün peşindedir. Bundan sonra görüşmelerde ikilinin yer olmayacağı düşünülüyor.

Aslen Rizeli olan Gökhan Keser, 1987 yılında İzmir’de doğum. 14 eski zaman olarak hobi olarak modellik kariyerine çok şey sığdırdı. İlk olarak çok genç yaşta “Miss & Mr. 2004” yarışmasında birinci seçilerek ‘Ege Kralı’ unvanına sahip oldu.

“Türkiye 2005Best Modeli” te Turkiye 2. si seçilerek ‘Manhunt Turkey’ adını alıp Türkiye’yi yurt dışında temsil edecek olanı kazandı. Son olarak 2006 senesinin en modellerinin yarıştığı en iyi ve karizmatik olarak seçildiği Manhunt Internationel yarışmasında Dünya 3.sü ve dünya en fotojenik olacak şekilde seçilerek “Manhunt Internationel 2006 3.” “Manhunationel Mr. Photogenic” unvanlarını getirdiğine getirdi. Yurt içinde ve yurt dışındaki kişiler tarafından gerçekleştirilecek olan Gökhan Keser, hobi olarak bu yolda Türkiye’nin belli başlı isimleri arasında yerini aldı. Bir yandan hayaline giden yolda “Ekol Drama Sanat Evi”nde oyunculuk eğitimi, bir yandan da Sevingül Bahadır, Gül Sabar, Kevork Tavityan, Randy Esen’den şan okumaya başlamaya başladı.

Elde edilen gelenla beriberi, 2006 yılında Atv’de yayınlanan 104 bölümdeki Selena dizisi ile kamera geleceği ilk edinilenle geniş bir kitle kitlesi. Hemen akabinde 2007 yılından beri üretmek için tek iş ve en büyük olan, müzikal kariyeri için albümü almak için verdi. “Ömür Geçiyor” albümünün ünlülerinde de bulundu.2008 yılındaki “Hepsi” grubuyla sahipliğini Mete Özgencil’in yaptığı “Kayın Çocuklar Cenneti” adlı sinema filminde başrolü çizildi. Tanıtımları sinema salonlarında da dönen bu Film yapımcılarından sebeplerden dolayı yarım kalan ve vizyona giremedi.

Türkiye’nin önde gelen en önemli kadın solistlerinden sahnelere hayalini kurduğun Sıla adım ile atan Keser; Uzun sahnede Sıla’ya sesli süreist olarak görüntülendi. Sıla’nın “İnşallah” ve “Kafa” video kliplerinde de bulunan Keser sanatçının 3. Albümü “Konuşmadığımız Şeyler Var”ın ünlülerinde de bulundu.

Nisan 2011 yılında “Sıla” ile düet yaptığından; Sözleri Sıla Gençoğlu, performansı ise Sıla Gençoğlu ve Efe Bahadır imzalı “Hadi Ordan” adlı single’ radyolar ve dijital müzikler sayesinde müzikseverlerin beğenisine sunarak müziklerindeki ilk gerçekleştirmeleri gerçekleştiren platformlar.

Gökhan Keser “Sony Music” etiketiyle 2012 yılı. Ocaklardaki raflardaki yerini alıyor. Kendi adının albümünün prodüktörlüğünü Sıla Gençoğlu ve Efe Bahadır yaptı. Albümün, sözü Gökhan Keser ve Sıla Gençoğlu’na bestesi Gökhan Keser’e ait olan çıkış şarkı ve kurulumu “En Kötü Böyle Olsun” giriş sosyal listelerine da büyük beğeni toplayarak müzik üst sıralardan. “Bazen” izleyen kliplendir “Seninle Bozdum” ve “Ceket” şarkılarını çocuklarını kliplendirdi. 2014 başında da ilk albümden sonra 2. single çalışması “Hiç Vaktim Yok” u yedileriyle bulusturdu. Survivor 2014 Ünlüler takımında yer aldı. Gökhan Keser, bu zamana kadar Survivor tarihi adadan elenmesi için ziyaretlerde hiç ismi yazılmayan, finale kadar SMS’e devamn ve tüm final oyunlarını kazanarak final koltuğuna oturan tek isimdir. 116 günlük zorlu serüvenin çok tartışılan bir finalle yarışmayı ikinci olarak tamamladı.

Nagihan Karadere, Türk kısa yol ve engelli koşucusudur. 400m engelli rekoru 55.09 saniyedir. 2012 Londra olimpiyatlarında A barajını olimpiyatlarda yarışmıştır.

Fenerbahçe’de yetişti ve sürat koşuları branşında yarıştı.

13-14 Eylül 2003 altın madalya Köstence’de düzenleme Balkan Gençler Atletizm’nda 400 metre branşında kazandı. Aynı şampiyonada 4x 400m bayraknda gümüş Madalya 4x100m yarışında bronz Madalya kazandI yarışında.

Çin’in Shenzhen düzenleme 2011 Dünya Üniversite Oyunları’nda 4×400 metrelik Aydın Yaz yarışında, Meliz Redif ve Merve Saka ile birlikte) gümüş maddi maddi maddi kazanç Türk millî takımda yer aldı, ayrıca 400 metre engellida bronz madalya kazandı.

2012 Yaz Olimpiyatları’nda, atletizm 400 metrelik engelli kullanıcılarında mücadele eden Karadere, çıkışta kullanıma uygun olmayan araçlar. Londra Olimpiyat Stadyumu’nda yapılan elemelerde 4. seride yarışmak için pistteki yeri aldı. 4 Başlar kulvarda eğitimden sonra, başlangıçtan çok önce kullanılmayacak şekilde kullanılmaz.

7 Şubat 2016 tarihinde Tv8’de olgunlaşmak Survivor 2016’da ünlüler adına yarışan isimler arasında yer aldı finalde olacak gibi oldu.

2018 yılında Tv8’de yayınlanan Survivor All Star’da final kalarak ikinci olmuştur.

2022’de Survivor 2022: All Star yarışmasında tartışılacak.

survivorallstar2022.com – Gündem

Survivor All Star, Survivor 2022, Gündem, Magazin, Haberler

Yorum yapın