Survivor Gökhan kimdir? Survivor All Star Gökhan Keser kaç yaşında? Gökhan Keser Instagram hesabı nedir?

Hayatta kalan Gökhan Keser kimdir? sonra yola çıkıyor. Türk televizyonlarında yayınlandığı her dönem ilgiyle izlenen Survivor 2022, All Star kavramıyla yeniden ekranlara. Acun Ilıcalı, Twitter hesabından Hayatta kalan 2022 Ünlüler All Star Takımı ilk fragmanını yayınlıyor.

GÖKHAN KESER KİMDİR?

Aslen Rizeli olan Gökhan Keser, 1987 yılında İzmir’de doğum. 14 eski zaman olarak hobi olarak modellik kariyerine çok şey sığdırdı. İlk olarak çok genç yaşta “Miss & Mr. 2004” yarışmasında birinci seçilerek ‘Ege Kralı’ unvanına sahip oldu.

“Türkiye 2005Best Modeli” te Turkiye 2. si seçilerek ‘Manhunt Turkey’ adını alıp Türkiye’yi yurt dışında temsil edecek olanı kazandı. Son olarak 2006 senesinin en modellerinin yarıştığı en iyi ve karizmatik olarak seçildiği Manhunt Internationel yarışmasında Dünya 3.sü ve dünya en fotojenik olacak şekilde seçilerek “Manhunt Internationel 2006 3.” “Manhunationel Mr. Photogenic” unvanlarını getirdiğine getirdi. Yurt içinde ve yurt dışındaki kişiler tarafından gerçekleştirilecek olan Gökhan Keser, hobi olarak bu yolda Türkiye’nin belli başlı isimleri arasında yerini aldı. Bir yandan hayaline giden yolda “Ekol Drama Sanat Evi”nde oyunculuk eğitimi, bir yandan da Sevingül Bahadır, Gül Sabar, Kevork Tavityan, Randy Esen’den şan okumaya başlamaya başladı.

Elde edilen gelenla beriberi, 2006 yılında Atv’de yayınlanan 104 bölümdeki Selena dizisi ile kamera geleceği ilk edinilenle geniş bir kitle kitlesi. Hemen akabinde 2007 yılından beri üretmek için tek iş ve en büyük olan, müzikal kariyeri için albümü almak için verdi. “Ömür Geçiyor” albümünün ünlülerinde de bulundu.2008 yılındaki “Hepsi” grubuyla sahipliğini Mete Özgencil’in yaptığı “Kayın Çocuklar Cenneti” adlı sinema filminde başrolü çizildi. Tanıtımları sinema salonlarında da dönen bu Film yapımcılarından sebeplerden dolayı yarım kalan ve vizyona giremedi.

Türkiye’nin önde gelen en önemli kadın solistlerinden sahnelere hayalini kurduğun Sıla adım ile atan Keser; Uzun sahnede Sıla’ya sesli süreist olarak görüntülendi. Sıla’nın “İnşallah” ve “Kafa” video kliplerinde de bulunan Keser sanatçının 3. Albümü “Konuşmadığımız Şeyler Var”ın ünlülerinde de bulundu.

Nisan 2011 yılında “Sıla” ile düet yaptığından; Sözleri Sıla Gençoğlu, performansı ise Sıla Gençoğlu ve Efe Bahadır imzalı “Hadi Ordan” adlı single’ radyolar ve dijital müzikler sayesinde müzikseverlerin beğenisine sunarak müziklerindeki ilk gerçekleştirmeleri gerçekleştiren platformlar.

Gökhan Keser “Sony Music” etiketiyle 2012 yılı. Ocaklardaki raflardaki yerini alıyor. Kendi adının albümünün prodüktörlüğünü Sıla Gençoğlu ve Efe Bahadır yaptı. Albümün, sözü Gökhan Keser ve Sıla Gençoğlu’na bestesi Gökhan Keser’e ait olan çıkış şarkı ve kurulumu “En Kötü Böyle Olsun” giriş sosyal listelerine da büyük beğeni toplayarak müzik üst sıralardan. “Bazen” izleyen kliplendir “Seninle Bozdum” ve “Ceket” şarkılarını çocuklarını kliplendirdi. 2014 başında da ilk albümden sonra 2. single çalışması “Hiç Vaktim Yok” u yedileriyle bulusturdu. Survivor 2014 Ünlüler takımında yer aldı. Gökhan Keser, bu zamana kadar Survivor tarihi adadan elenmesi için ziyaretlerde hiç ismi yazılmayan, finale kadar SMS’e devamn ve tüm final oyunlarını kazanarak final koltuğuna oturan tek isimdir. 116 günlük zorlu serüvenin çok tartışılan bir finalle yarışmayı ikinci olarak tamamladı.

YouTube video

survivorallstar2022.com – Gündem

Survivor All Star, Survivor 2022, Survivor 2022, Gökhan Keser, Gökhan Keser, Gökhan Keser, Survivor, Survivor, Survivor, Star, Star, Gündem, Magazin, Haberler

Yorum yapın