Survivor Gizem kimdir? Survivor 2022 Gizem Memiç kimdir? Yeni yedek yarışmacı Gizem Memiç kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

Survivor 2022‘nin yeni yedek yarışmacıları belli oldu. Yeni yedek yarışmacılarından birisi de Gizem Memiç oldu. Peki, Survivor Gizem kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, mesleği nedir? Gizem Memiç’in hayatı, kariyeri ve amacı haberimizde…

GİZEM MEMİÇ KİMDİR?

Gizem Memiç (ö. 16 Mayıs 1990, Gaziantep), Türk mankeni ve güzelliği. 1 Nisan 2010 tarih Miss Turkey’dir. Miss Turkey 2009 Ebru Şam’dan aldı. Türkiye’yi hem Miss World Dünya Güzellik Yarışması’nda hem de Miss Universe Kâinat Güzellik Yarışması’nda temsil etti.

Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre tasarımıdır.

7 Şubat 2016 tarihine kadar Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında Gönüllüler takımda yer aldı. Yarışmanın 115. Adaya veda şansı Survivor 2016’da 10. oldu.

Survivor Gizem kimdir?  Survivor 2022 Gizem Memiç kimdir?  Yeni yedek yarışmacı Gizem Memiç kaç yaşında, nereli, mesleği ne?

Kainat Güzeli 2010

Memiç, dünyanın en prestijli güzellik yarışması yarışması’nda olan Amerika Birleşik Devletleri’nin Türkiye’yi 23 Ağustos 2010 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nin Nevada halkının Las Vegas’ı temsil etti.

Dünya Güzeli 2010

2010 yılında Türkiye’nin Dünya Güzellik Yarışmasındaki resmi temsilcisi olan Memiç, Çin’in Sanya yarıştı. 19 Ekim’de en iyi 40 finalistin içine girdikten sonra 22 Ekim 2010 en iyi 20 finalist içinde yerini aldı.

Ticari Projeleri

Miss Turkey 2010 unvan sahibi olarak Amerika’da Carl’s Jr. ve onun ortak şirketi Hardee’s restoranlarının televizyon reklamında oynadı. Reklam, İngilizcede hem “Türkiye” hem de “hindi” sözcüklerlerinin karşılığı olan “türkiye” tamamlamaya geçmek. Memiç, reklamda, beş yüz kalorinin altında olan hindili sandvic yerken podyumda bikiniyle yetişdi.

Katıldığı Yarışmalar

2016 – Survivor Ünlüler-Gönüllüler

2022 – Survivor All Star

SURVİVOR YENİ YEDEKLER KİMLER?

Survivor All Star ilk annesi yedek yarışmacıları sayısı gibidir:

– Nisa (Gönüllüler takımı)

– Yunus Emre (Gönüllüler takımı)

– Ayşıl (Ünlüler takımı)

– Parviz (Ünlüler takımı)

Survivor yeni yedek yarışmacıların ise; Bora Edin, Gizem Memiç ve Atakan Işıktutan kiralanıyor.

survivorallstar2022.com – Gündem

Survivor 2022, Gizem Memiç, Survivor, Türkiye, , Haberler

Yorum yapın