Survivor Evrim ve Edis Arasındaki Gerçeği Duyanlar Şaştı Kaldı

Hayatta kalan All Star 2022 yarışmasında yer alan Evrim Keklik’in fiyatına söz ettiriyor.

Survivor 2022‘nin yorumunda Edis ile Evrim Keklik’in dikkati dikkat çekmişti.

MEĞERSE YILLAR ÖNCE…

Edis ve Keklik’in tanışıklığının dayandığı dayanabileceği ortaya çıktı.

Şarkıcı E Survivor yarışmacısı Evrim Keklik’le öncelerin başrollerini Zeynep Dörtdeşler, Cem ve Ceyda Tepe’in gidişi’Dinle Sevgili’ dizisinde yerleşecek ile ortaya çıktı.

SURVIVOR EVRİM KEKLİK KİMDİR?

Survivor Evrim Keklik nerelidir, mesleği nedir, hangi Voleybol Takımında Oynamıştır; Evrim Keklik, 14 Mart 1991 yılında İstanbul’da. Spora 1. sınıftayken Fenerbahçe spor Kulübü’nde voleybol ile hayatta Keklik, Galatasaray takımı ve Konya Ereğli Belediyesi voleybol takımında yer aldı.

Az zamanda yetişmekte olan, omzunda oluşan sakatlık tedavisi uzun süren ve voleybola ara vermek zorunda kaldı. Bunun yanında, Ankara Gazi Üniversitesi Besyo bölümü eğitimini bitirdi.

Üniversiteden 3. eğitim eğitmeni olarak mezun olan Keşişlik, 2017 yılında İstanbul’a geri dönerek sualtı hokeyine başladı. Keklik, şimdilerde Survivor All Star 2022’da tartışıyor.

EDİS GÖRGÜLÜ KİMDİR?

Edis Görgülü (ö. 28 Kasım 1990), Türk şarkıcı ve şarkı yazarı. Londra’da vermek, İzmir’de geçmiş ve İzmir’de büyümüştür. Lise ve okul ayarının yanı sıra müzik işi de aldı. Galatasaray Üniversitesi İletişim Fakültesi’ni kazanınca İstanbul’a yerleşebilmek için ilerleyebilmek için herkesle iletişim kurulabildi ancak başarılı olabildi. Bunun üzerine oyunculuğa başladı. Dinle Sevgili (2011-12) ve hayatımın (2012) dizilerinin rolde yer aldı. Oyunculuk bu oyunu menajerinden sağlığı için teklif aldı.

Mart 2018’de ilk stüdyo albümü An’ı gidişten önce single’lar ile ün kazandı. “Benim Ol” single’ı 2014’te çıkış “Benim Ol” ile bir başarı elde etti ve şarkı Türkiye’de hit olarak MusicTopTR’de iki numaraya kadar tamamlanmamıştı. bundan sonra yayımladığı “Dudak” (2016) ve “Çok Çok” single’ları da benzer şekilde Türkiye’de iki numara “Roman” bir numaraya yükseldi. Edis ücretine üç Radyo Boğaziçi Ödülü ve iki Altın Kelebek Ödülü dahildir.

Survivor Evrim ve Edis Arasındaki Gerçeği Duyanlar Şaştı Kaldı
Survivor Evrim ve Edis Arasındaki Gerçeği Duyanlar Şaştı Kaldı
Survivor Evrim ve Edis Arasındaki Gerçeği Duyanlar Şaştı Kaldı

Snob Dergisi / Dergi

Survivor 2022, voleybol, Survivor, Edis, Magazin, Haberler

Yorum yapın