Survivor en son kim elendi? Survivor geçtiğimiz hafta kim elendi? Survivor hangi yarışmacı elendi?

TV8 kanalında yayınlana Survivor, yeni bölümleriyle çalıntılardan söz almaya devam ediyor. Dokunulmazlar arasında oyunun ardından gönüllüler takımı konseyi gerçekleşti. Yapılan oylama sonrasında Asena eleme adayı oldu. Survivor’da geçtiğimiz hafta kimin elendiği merak konusu oldu. Peki, Survivor en son kim elendi? Survivor geçen hafta kim elendi? Survivor hangi katılımcılara elendi? Detaylar haberimizde…

HAYATTA OLAN OĞUL BÖLÜM NE OLDU?

Geçen akşam dokunulmazlık oyununu 2-0’lık skorla Ünlüler kazandı. Ünlüler hem insanlarda hem de erkeklerde dokunulmazlığı kazandı. Gönüllüler takımında yapılan oylama sonrasında Asena üçüncü eleme şampiyonu olmuştur.

1. eleman adayı : Murat

2. eleman adayı : Aziz

3. eleman adayı: Asena

SURVİVOR EN SON KİM ELENDİ?

Survivor 2023’ün dün akşam yayınlanan bölümünde Fatih, Cansu, Aziz ve Alper arasında eleme heyecanı yaşandı. Seyircilerden en az SMS’i alarak yarışmaya veda eden isim gönüllüler takımlarından Fatih oldu. Konseyde konuşan Acun Ilıcalı, “Geçtiğimiz sene All Star’ın ile üzerinde bir oy kullanımı oldu, çok şaşkınım” dedi. Konseyde kadrolardan en az oyu alarak yarışmaya veda eden isim ise Fatih oldu. Veda konuşmasında yaşadığı üzüntüden bahsetmeen Fatih, “Bu benim uzun yaşamayı hayalimdi. Hep Dominik’in kumlarına 66’ı kazımak istiyorum. .Gençlere ve bölgelereme hayallerinden vazgeçmemelerini ve zaman istedikleri şeyi yapabileceklerini burada göstermiş oldum.

Gündem Magazin Haberleri

Yorum yapın