Survivor eleme adayları kimler? 30 Ocak Survivor elenen isim belli oldu mu? Survivor eleme potasında kim var?

TV8 kanalında yayınlana Survivor, yeni bölümleriyle çalıntılardan söz almaya devam ediyor. Survivor’da 4 yarışmacı eleme adayı oldu. Ünlülerden ve gönüllülerden hangi isimlerin öğesi olmaya aday olduğu merak konusu oldu. Peki, Survivor adayları kimler? 30 Ocak Survivor elenen isim belli oldu mu? Survivor eleme potasında kim var? Detaylar haberimizde…

HAYATTA KALAN OĞUL BÖLÜM KİM ELENDİ?

Acun IIlıcalı, 29 Ocak günü ada konseyinde çarpıcı bir şekilde bulunarak Yusuf Güney’in yarışmasına devam ettiğini açıkladı. Ilıcalı, ”Kırmızı takımı için bugün itibariyle bir kayıp daha yaşanıyor. Yusuf Güney Survivor’a devam edemeyecek. Bu sene tam anlamıyla bir direnç senesi oldu ve olacak. Şartlar çok zor olacak. Bu sene daha önce de koruyucular gibi akıl oyunları ile askerlerin mental, psikolojik ve akıllarını kullandıkları sezon. Yusuf Güney de seninle vedalaşmak için yanınıza gelecek.” ifadesini kullandı.

SURVİVOR ELEME ADAYLARI KİMLER?

Survivor’da dokunulmazlık oyunu ünlüler takımının kazanmasının ardından eleman adaylarının kimler olduğu merak konusu oldu. İşte Survivor bu hafta eleme günleri:

Gündem Magazin Haberleri

Yorum yapın