Survivor eleme adayı kim oldu? Survivor 4. ve 5. eleme adayı kim oldu? 23 Mart Survivor eleme adayları kimler?

TV8 kanalında yayınlana Survivor, yeni bölümleriyle çalıntılardan söz almaya devam ediyor. Dokunulmazlık oyunu gönüllüler takımını kazanmasının ardından ünlüler takımında eleme gerçekleşti. Ünlülerden hangi isimlerin öğesi olmaya aday olduğu merak konusu oldu. Peki, Survivor eleme adayı kim oldu? Survivor 4. ve 5. eleme adayı kim oldu? 23 Mart Survivor eleme adayları kimler? Detaylar haberimizde…

SURVİVOR EN SON KİM ELENDİ?

Survivor 2023’ün dün akşam yayınlanan bölümünde Fatih, Cansu, Aziz ve Alper arasında eleme heyecanı yaşandı. Seyircilerden en az SMS’i alarak yarışmaya veda eden isim gönüllüler takımlarından Fatih oldu. Konseyde konuşan Acun Ilıcalı, “Geçtiğimiz sene All Star’ın ile üzerinde bir oy kullanımı oldu, çok şaşkınım” dedi. Konseyde kadrolardan en az oyu alarak yarışmaya veda eden isim ise Fatih oldu. Veda konuşmasında yaşadığı üzüntüden bahsetmeen Fatih, “Bu benim uzun yaşamayı hayalimdi. Hep Dominik’in kumlarına 66’ı kazımak istiyorum. .Gençlere ve bölgelereme hayallerinden vazgeçmemelerini ve zaman istedikleri şeyi yapabileceklerini burada göstermiş oldum.

SURVİVOR ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor’da bu akşam dokunmazlık yarışması karşılaştırma yarışması gerçekleşti. Gönüllüler takımının dokunulmazlık oyununu kazanmanın ardından ünlüler takımında eleme etkisi. Eleme adayları sırasıyla şu şekildedir:

1. eleman adayı: Murat

2. eleman adayı: Aziz

3.eleme adayı: Asena

4.eleme adayı: Elanur

5.eleme adayı: Barış

Gündem Magazin Haberleri

Yorum yapın