Survivor dün kim elendi? Survivor 2023 adaya kim veda etti? 4 Mayıs Survivor elenen isim!

2023 Survivor kadrosu ve yeni gelen kurallar sayesinde seyirciye heyecanlı dakikalar yaşatıyor. Survivor’da bu hafta kim elendi ve Survivor adaya veda eden isim kim oldu merak ediliyor. Survivor kim elendi? 2023 Survivor adaya kim veda etti? seyirciler merak tarafından ediliyor. Survivor’da kim elendi ve 2023 Survivor’da adaya kim veda etti izleyici tarafından araştırılıyor. Detaylar haberimizdedir…

Survivor 2023’ün dün akşam yayınlanan bölümünde Cansu, Aziz, Ertuğ ve Barış arasında eleme heyecanı yaşandı. Gecenin sonunda en düşük SMS’i alarak adaya veda eden isim Türkiye Milli Ampüte Futbol Takımı oyuncularından Barış Telli hayallerine veda etti. Konseyde konuşan Telli “Ben hayata zarar vererek başladım ama güzel şeyler kullanmaya başladım. Arkadaşlarım bana imkansız gözüyle de baksa bir gün buraya gelme yarışı o mutluluk heyecanı hem kendimde yaşayıp hem de yaşatmak elektrotlarım” dedi.

Ada konseyinde konuşan Acun Ilıcalı, seyircilerden en az oyu alarak yarışmaya veda eden ismin Türkiye Milli Ampüte Futbol Takımı oyuncularından Barış Telli olduğunu açıkladı. Eğlendikten sonra açıklama yapan Barış Telli, “Buradaki herkesi tebrik ediyorum. çok güzelleşecek. Ben hayata kaybederek başladım ama güzel şeylere hizmet” dedi.

Survivor dün kim elendi?  Survivor 2023 adaya kim veda etti?  4 Mayıs Survivor elenen isim!

“BURASI BENİM OLİMPİYAT KÖYÜM OLDU”

Sözlerine devam eden Tellırsai, “Hayat bana ne yaşatmak yaşatsın. Umudumdan vazgeçmedim. Burası da benim hayalimdi. konuştu.

Ünlüler Takımı: Zeynep Alkan, Ümit Erdim, Aysu Keskin, Cansu Tuman, Yusuf Güney, Seçkin Piriler, Murat Eken, Berdan Mardini, Barış Telli.

Gönüllüler Takımı: Aziz Ozan Dilber, Gizem Avcı, Osman Can, Aleyna Elibol, Asena Demirbağ, Özgür Tetik, Tunga Sayan, Kardelen Kalender, Walison Fonseca.

Gündem Magazin Haberleri

Yorum yapın