Survivor dün kim elendi? Survivor 2023 adaya kim veda etti? 2 Haziran Survivor elenen isim!

2023 Survivor kadrosu ve yeni gelen kurallar sayesinde seyirciye heyecanlı dakikalar yaşatıyor. Survivor’da bu hafta kim elendi ve Survivor adaya veda eden isim kim oldu merak ediliyor. Survivor kim elendi? 2023 Survivor adaya kim veda etti? seyirciler merak tarafından ediliyor. Survivor’da kim elendi ve 2023 Survivor’da adaya kim veda etti izleyici tarafından araştırılıyor. Detaylar haberimizdedir…

Survivor 2023‘ün dün akşam yayınlanan bölümünde Ertuğ, Cansu ve Asena arasında eleme heyecanı yaşandı. Yapılan SMS kurallarında en düşük oyu alarak yarışmaya veda eden isim Asena oldu. Yaşadığı üzüntüyü anlatan Asena, “Buraya gelmek benim için büyük başarı. Burada olmak benim için büyük mutluluktu” dedi.

13 Haziran’da yapılacak büyük final kısa süreli kala yarışmalar arasında kıran kırana mücadele devam ediyor. Dün akşam oynanan iletişim oyunu kırmızı takımları kazanırken oyuncular duygusal anlar yaşadı. Sonrasında da bir konseyi yapıldı. Cansu, Ertuğ ve Asena arasında yapılan SMS maçlarında ise Asena final günleri kala yarışmaya veda etti.

Finale kalamadan elenen Asena, yaptığı konuşmada “İyi günüm oldu, kötü günüm oldu. Hiçbir zaman büyük konuşmadım. Buraya gelmek benim için büyük başarı. Burada benim olmak için büyük mutluluktu. Nasipten ötesi yok. Tekrardan hakkımda mutlusu olsun” şeklinde konuştu.

Survivor dün kim elendi?  Survivor 2023 adaya kim veda etti?  2 Haziran Survivor elenen isim!

Ünlüler Takımı: Zeynep Alkan, Ümit Erdim, Aysu Keskin, Cansu Tuman, Yusuf Güney, Seçkin Piriler, Murat Eken, Berdan Mardini, Barış Telli.

Gönüllüler Takımı: Aziz Ozan Dilber, Gizem Avcı, Osman Can, Aleyna Elibol, Asena Demirbağ, Özgür Tetik, Tunga Sayan, Kardelen Kalender, Walison Fonseca.

Survivor 2023 Tv8 Gündem Magazin Haberleri

Yorum yapın