Survivor dün kim elendi? 29 Ocak Survivor elenen isim!

2023 Survivor kadrosu ve yeni gelen kurallar sayesinde seyirciye heyecanlı dakikalar yaşatıyor. Survivor’da bu hafta kim elendi ve Survivor adaya veda eden isim kim oldu merak ediliyor. Survivor kim elendi? 2023 Survivor adaya kim veda etti? seyirciler merak tarafından ediliyor. Survivor’da kim elendi ve 2023 Survivor’da adaya kim veda etti izleyici tarafından araştırılıyor. Detaylar haberimizdedir…

Acun IIlıcalı, 29 Ocak günü ada konseyinde çarpıcı bir şekilde bulunarak Yusuf Güney‘in yarışmaya devam kararını açıkladı. Ilıcalı, ”Kırmızı takımı için bugün itibariyle bir kayıp daha yaşanıyor. Yusuf Güney Survivor’a devam edemeyecek. Bu sene tam anlamıyla bir direnç senesi oldu ve olacak. Şartlar çok zor olacak. Bu sene daha önce de koruyucular gibi akıl oyunları ile askerlerin mental, psikolojik ve akıllarını kullandıkları sezon. Yusuf Güney de seninle vedalaşmak için yanınıza gelecek.” ifadesini kullandı.

Oylama sonucu Ümit Erdim, sağlık sorunları nedeniyle Berdan Mardini ve ada koşullarına dayanamadığı için Seçkin Piriler’in yarışmayı bırakmasının ardından ünlü şarkıcı Yusuf Güney de adadan ayrıldı. Ayrılık konseyinde yönlendirme Acun Ilıcalı, “Bu sene tam anlamıyla bir direnç senesi oldu ve olacak. Şartlar çok zor olacak.

Survivor dün kim elendi?  29 Ocak Survivor elenen isim!

Survivor dün kim elendi?  29 Ocak Survivor elenen isim!

Ünlüler Takımı: Zeynep Alkan, Ümit Erdim, Aysu Keskin, Cansu Tuman, Yusuf Güney, Seçkin Piriler, Murat Eken, Berdan Mardini, Barış Telli.

Gönüllüler Takımı: Aziz Ozan Dilber, Gizem Avcı, Osman Can, Aleyna Elibol, Asena Demirbağ, Özgür Tetik, Tunga Sayan, Kardelen Kalender, Walison Fonseca.

Survivor 2023 Yusuf Güney Tv8 Gündem Magazin Haberler

Yorum yapın