Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı ? 9 Nisan dokunulmazlık kim kazandı? Eleme potasına kim yazıldı? Hangi yarışmacı yokluk adasına gitti? 9 Nisan Survivor potaya kim girdi? İletişim ödülünü kim kazandı


Survivor All Star 2022’de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununun kazananı ve eleme adayı merak ediliyordu. Yeni formata göre artık eleme potasına giren yarışmacı 1 gün yokluk adasında tek başına kalacak. Arama motorlarında Survivor kim kazandı, Survivor 9 Nisan dokunulmazlık kim kazandı, Survivor eleme potasına kim yazıldısurvivor 9 Nisan kim aday9 nisan survivor kim kazandıyokluk adasına hangi yarışmacı gitti? gibi ifadeler yer aldı. Peki, Survivor’da dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor’da eleme adayı kim oldu? Survivor 9 Nisan dokunulmazlık oyununun galibi kim oldu? 9 nisan survivor eleme adayı?  İşte bu akşama dair tüm detaylar…

Survivor dokunulmazlik oyununu kim kazandi 9 Nisan dokunulmazlik kim

Survivor’da heyecan devam ediyor. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda müthiş bir mücadele yaşandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı dokunulmazlığı kazanmak için kıyasıya rekabet etti. Peki Survivor All Star 2022’de haftanın ikinci eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Yokluk adasına giden ilk yarışmacı kim oldu?

SURVİVOR 9 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KADINLARDA KİM KAZANDI

Haftanın ikinci dokunulmazlık mücadelesi kadınlar etabı ile başlıyor. Gönüllüler takımının başından sonuna kadar önde olduğu bir oyun oldu. İlk eşlemeler sonunda skoru 3-1 getiren Gönüllüler ikinci eşleşmelerde de farkı korudu. Ünlüler takımının aldığı galibiyetler sonucu fark skor 5-3 geldi. Üçüncü eşleşmelerde Gönüllüler takımı sadece bir oyun kaybetti. Gönüllüler takımı 8-4 oyunu kazanmayı başardı. Bu galibiyet ile Gönüllüler takımı 1-0 öne geçmeyi başardı.

SURVİVOR 9 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNUNU ERKEKLERDE KİM KAZANDI

Dokunulmazlık oyunu erkeklerin etabı ile devam ederken Ünlüler takımının bu oyunu kazanmaktan başka çaresi yokken Gönüllüler takımına ise galibiyet dokunulmazlığı getirecek.İki takımında mücadeleyi bırakmadığı bir oyun oldu. İlk eşleşmeler sonucunda Gönüllüler takımı 3-1 öne geçmeyi başardı. İkinci eşleşmelerde ise Ünlüler takımı bir atak yaptı ve skoru 4-4 eşitliğe taşıdı. Son oyunlarda ise Gönüllüler takımı oyuna ağırlığını koydu ve 8-5 skorlar kazanmayı başardı. Erkekler etabını Gönüllüler takımı 8-5 kazandı. Bu galibiyet Gönüllüler takımına dokunulmazlığı getirdi. İletişim ödülünü ve dokunulmazlığı kazanan taraf oldu.

SURVİVOR 9 NİSAN ELEME ADAYI KİM OLDU

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununuda kaybeden Ünlüler takımında yeni bir ada konseyi heyecanı yaşandı. Ünlüler takımında yapılan ada oylaması sonucunda 5 oy Gizem alırken 2 oy da Parviz aldı. Bu sonuçla Gizem eleme potasına giren yarışmacı oldu.

SURVİVOR 9 NİSAN İLETİŞİM ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununun ödülüde iletişimdi. Ünlüler takımı kazanırsa istediği bir arkadaşıyla whatsapp üzerinden mesajlaşabilecekken, Gönüllüler takımı ise ailesinden bir kişiyle whatsapp üzerinden mesajlaşabilecektir. Dokunulmazlık oyununu 2-0 kazanan Gönüllüler takımı iletişim ödülününde sahibi oldu.

 

10 Nisan 2022 – Pazar
0 yorum
3257
1857 KEZ OKUNDU

Yorum yapın