Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı ? 4 Nisan dokunulmazlık kim kazandı? Eleme potasına kim yazıldı? Hangi yarışmacı yokluk adasına gitti? 4 Nisan Survivor potaya kim girdi


Survivor All Star 2022’de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Haftanın dördüncü dokunulmazlık oyununun kazananı ve eleme adayı merak ediliyordu. Yeni formata göre artık eleme potasına giren yarışmacı 1 gün yokluk adasında tek başına kalacak. Arama motorlarında Survivor kim kazandı, Survivor 4 Nisan dokunulmazlık kim kazandı, Survivor eleme potasına kim yazıldısurvivor 4 Nisan kim aday4 nisan survivor kim kazandıyokluk adasına hangi yarışmacı gitti? gibi ifadeler yer aldı. Peki, Survivor’da dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor’da eleme adayı kim oldu? Survivor 4 Nisan dokunulmazlık oyununun galibi kim oldu? 4 nisan survivor eleme adayı?  İşte bu akşama dair tüm detaylar…

Survivor dokunulmazlik oyununu kim kazandi 4 Nisan dokunulmazlik kim

Survivor’da heyecan devam ediyor. Haftanın dördüncü dokunulmazlık oyununda müthiş bir mücadele yaşandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı dokunulmazlığı kazanmak için kıyasıya rekabet etti. Peki Survivor All Star 2022’de haftanın dördüncü eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Yokluk adasına giden ilk yarışmacı kim oldu?

SURVİVOR 4 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KADINLARDA KİM KAZANDI

Haftanın dördüncü dokunulmazlık oyunu kadınlar mücadelesiyle başladı. Gönüllüler takımı hızlı başladığı oyunda 3-0 öne geçmeyi başardı. Nagihan’ın kısa süreli sakatlık geçirdiği oyunda, Merve de sakatlandı. Ünlüler takımı Gizem’inde yokluk adasında olmasından dolayı oyuna sadece Sema ve Nagihan ile devam edebildi. Gönüllüler takımının üstünlüğü ile devam eden oyunda Ünlüler takımı beraberliği yakaldı ve skor 7-7 beraberliğe geldi. Kadınlar en iyilerin kazananı belirledi oyunda iki kardeş parkurun başına geçti. Ünlüler takımında Sema kardeşi olan Gönüllüler takımında Seda ile yarıştı. Oyunu Seda’nın kazanmasıyla Gönüllüler takımı oyunu 8-7 kazanmış oldu. Gönüllüler takımı bu galibiyetle dokunulmazlık oyununda 1-0 öne geçmeyi başardı.

SURVİVOR 4 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNUNU ERKEKLERDE KİM KAZANDI

Erkekler etabında adete Ünlüler takımı rüzgarı esti. İlk eşleşmelerde iki takımda birbirlerine üstünlük sağlayamadı ve 2-2 beraberliğe geldi. Sonra ki eşleşmelerde Gönüllüler takımı sadece bir sayı alabildi. Ünlüler takımı erkekler mücadelesini 8-3 kazanmayı başardı. Bu galibiyetle Ünlüler takımı 1-1 beraberliği sağlamış oldu. Haftanın dördüncü dokunulmazlık oyununun kazananını artık final etabı belirleyecek.

SURVİVOR 4 NİSAN FİNAL ETABINI KİM KAZANDI

Final etabının ilk karşılaşmasında iki kardeş karşı karşıya geldi. Seda ile yarışan Sema oyunu kazandı ve Ünlüler takımını 1-0 öne geçirdi. İkinci mücadelede ise Avatar Atakan rakibi Hikmet yenemedi ve oyunda 1-1 beraberlik sağlandı. Üçüncü eşleşmede Nahihan rakibi Nisa’yı yende ve takımını 2-1 öne geçirdi. Parviz ise Ogeday yenerek Ünlüler takımına galibiyeti getirdi. Ünlüler takımı final etabını 3-1 kazandı. Survivor ödül oyununu Ünlüler takımı kazandı

Haftanın dördüncü dokunulmazlık oyununun kazananını belirlemek için final etabı oynandı. Final etabının ilk mücadelesinden Nagihan rakibi Ayşe’yi yenerek takımını 1-0 öne geçirdi. İkinci eşleşmede ise Adem rakibi Ogeday yenerek takımını 2-0 öne geçirdi. Üçüncü eşleşmelerde ise bir önce ki kadınlar final etabında karşı karşıya gelen iki kardeş Sema ve Seda parkurun başına geçti. Rövanşı ve oyunu almak için oyuna çıkan Sema oyunu kazandı. Bu galibiyetle Ünlüler takımı final etabını 3-0 kazandı. Survivor dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kazandı.

SURVİVOR 4 NİSAN ELEME ADAYI KİM OLDU

Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında ada konseyi heyecanı yaşandı. Gönüllüler takımında yapılan oylama sonucunda çıkan isim Gökhan oldu. Haftanın dördüncü eleme adayı Gökhan oldu. Aynı zamanda yoklu adasına giden isimde oldu.

05 Nisan 2022 – Salı
0 yorum
3189
1802 KEZ OKUNDU

Yorum yapın