Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı ? 16 Nisan dokunulmazlık kim kazandı? Eleme potasına kim yazıldı? Hangi yarışmacı yokluk adasına gitti? 16 Nisan Survivor potaya kim girdi?

Survivor All Star 2022’de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununun kazananı ve eleme adayı merak ediliyordu. Yeni formata göre artık eleme potasına giren yarışmacı 1 gün yokluk adasında tek başına kalacak. Arama motorlarında Survivor kim kazandı, Survivor 16 Nisan dokunulmazlık kim kazandı, Survivor eleme potasına kim yazıldısurvivor 16 Nisan kim aday16 nisan survivor kim kazandıyokluk adasına hangi yarışmacı gitti, survivor’da bu akşam ödül oyununu kim kazandı 2022? gibi ifadeler yer aldı. Peki, Survivor’da dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor’da eleme adayı kim oldu? Survivor 80.bölüm dokunulmazlık kim kazandı? Survivor 16 Nisan dokunulmazlık oyununun galibi kim oldu? 16 nisan survivor eleme adayı?  İşte bu akşama dair tüm detaylar…

Survivor dokunulmazlik oyununu kim kazandi 16 Nisan dokunulmazlik kim

Survivor’da heyecan devam ediyor. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda müthiş bir mücadele yaşandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı dokunulmazlığı kazanmak için kıyasıya rekabet etti. Peki Survivor All Star 2022’de haftanın ikinci eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Yokluk adasına giden ilk yarışmacı kim oldu?

SURVİVOR 16 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KADINLARDA KİM KAZANDI

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu kadınlar mücadelesi ile başladı. İlk eşmeler yapıldı. İlk oyunda Merve ile Seda karşı karşıya geldi. Kazanan Seda oldu. İkinci oyunda Sema rakibi Ayşe karşısında oyunu kazandı. Üçüncü oyunda Nagihan rakibi Yağmur yenmeyi başardı. İlk eşleşmeler sonunda Ünlüler takımı 2-1 öne geçmeyi başardı.

İkinci eşleşmeler sonunda Ünlüler takımı 4-2 üstünlüğünü korudu. Üçüncü eşleşmeler sonunda Gönüllüler takımı geriden gelerek oyuna ortak olmayı başarsada Ünlüler takımı 5-4 önde tamamladı. Dördüncü eşleşmeler sonunda Ünlüler takımı skoru 7-5 getirmeyi başardı.

Son eşleşmeler yapıldı. Merve ile Nisa karşı karşıya geldi. Kazanan Merve oldu. Kadınlar mücadelesini Ünlüler takımı 8-5 kazandı. Ünlüler takımı 1-0 öne geçti.

SURVİVOR 16 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNUNU ERKEKLERDE KİM KAZANDI

Dokunulmazlık oyunu erkekler mücadelesi ile devam ediyor. İlk eşleşmeler yapıldı. Ünlüler takımı ilk eşlemelerin sonunda 2-1 öne geçmeyi başardı. İkinci eşleşmeleri Ünlüler takımı yine önde tamamladı ve skoru 4-2 getirdi. Üçüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı arada ki farkı açtı ve skoru 6-3 getirdi. Dördüncü eşleşmelerde Ünlüler takımı işi şansa bırakmadı ve iki oyunuda kazanarak skoru 8-3 getirmeyi başardı. Erkeklerin mücadelesini Ünlüler takımı 8-3 kazandı. Bu skorlar ikinci dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı 2-0 kazandı

SURVİVOR 16 NİSAN ELEME POTASINA KİM GİRDİ

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında ada konseyi heyecanı yaşandı. Yapılan ada oylamasında 5 oy Ayşe, 4 oy Yağmur, 1 oy Hikmet ve 1 oy Nisa aldı. Bu sonuçla haftanın ikinci gitme adayı Ayşe oldu.

SURVİVOR 16 NİSAN ADA KONSEYİNDE NELER YAŞANDI

Günün kaybedilen dokunulmazlık oyunundan sonra sıra ada konseyine geldi. Gönüllüler takımından Anıl takımın oyun kaybetmeye başladığını ve eleme adayı olarak takıma daha az sayı getiren kişinin yazılması gerektiğini belirtti. Kötü durumda olduklarını belirten Anıl yeniden toparlanmaları gerektiğini belirtti. Ogeday ise takımda açık ara iyi olan performansların az olduğunu söyledi. Ada da yaptıkları konuşmada herkesin kendi düşüncesine göre bir ismi yazacağını belirtti.

Adem’in seçme sırasında ilk olarak Ogeday ismini söyledikten hemen sonra değişiklik yapıp Hikmet ismini söylediği için bundan sonra ki ilk oyunda Gönüllüler takıma seçme önceliği verildi.

SURVİVOR 16 NİSAN İLETİŞİM ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununun ödülü iletişimdi. Ünlüler takımı oyunu kazanırsa istediği bir arkadaşıyla whatsapp üzerinden mesajlaşabilecekken, Gönüllüler takımı ise arkadaşlarından gelen videolu mesajları izleyebilecek. Survivor 16 Nisan iletişim ödül oyununu Ünlüler takımı kazandı.

Yorum yapın