Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı ? 16 Haziran dokunulmazlık kim kazandı? Eleme potasına kim yazıldı? 16 Haziran Survivor potaya kim girdi?

Survivor All Star 2022’de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Finale kısa bir süre kala bireysele dönen Survivor’da ilk bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Bireysel dokunulmazlık oyununun kazananı ve eleme adayı merak ediliyordu. Arama motorlarında Survivor kim kazandı, Survivor 16 Haziran dokunulmazlık kim kazandı, Survivor eleme potasına kim yazıldısurvivor 16 haziran kim aday,16 haziran survivor kim kazandı, survivor’da bu akşam ödül oyununu kim kazandı 2022? gibi ifadeler yer aldı. Peki, Survivor’da dokunulmazlık oyununu hangi isim kazandı? Survivor’da eleme adayı kim oldu? Survivor 136.bölüm dokunulmazlık kim kazandı? Survivor 16 Haziran dokunulmazlık oyununun galibi kim oldu? 16 haziran survivor eleme adayı? Survivor 16 haziran kim kazandı İşte bu akşama dair tüm detaylar…

Survivor dokunulmazlik oyununu kim kazandi 16 Haziran dokunulmazlik kim

Survivor’da heyecan devam ediyor. 1.bireysel dokunulmazlık oyununda müthiş bir mücadele yaşandı. Güçlü isimler dokunulmazlığı kazanmak için kıyasıya rekabet etti. Peki Survivor All Star 2022’de ilk eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlık oyununu hangi isim kazandı? 

SURVİVOR 16 HAZİRAN 1. BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNU SIRALAMA TURU

Survivor’da artık finale kısa bir zaman kala bireysele geçildi. Bu akşam bireyselin ilk dokunulmazlık oyununda eşleşmeleri belirlemek için sıralama turuna geçildi.Sıralama turu sonucunda en iyi süreyi yapan yarışmacılar ile en kötü süreyi yapan yarışmacılar dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya gelecek.

Sıralama turunda birinci gelen isim tüm yarışmacıların bundan sonra hangi ada da kalacağına da karar verecek.

Sıralama turunda sonuçlar şu şekildedir.

Adem 01:49:11
Batuhan 01:51:29
Nagihan 02:08:21
Hikmet 02:16:31
Ayşe 02:44:18
Berkan 02:47:39
Nisa 03:39:58
Ogeday 03:05:17

Bu sonuçlara göre birinci olan isim Adem oldu. Adem tüm yarışmacıların kalacağı ada olarak kırmızı takımın kaldığı adayı seçti.

SURVİVOR 16 HAZİRAN 1. BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNU 1. TUR EŞLEŞMELERİNİ KİM KAZANDI

Yarışmacıların sıralama turunda yaptığı süreye göre eşleşmeler aşağıda ki gibi oldu.

  1. Adem – Nisa eşleşmesinde Adem 2-0 kazandı
  2. Batuhan – Ogeday eşleşmesinde Batuhan 2-1 kazandı
  3. Nagihan – Berkan eşleşmesinde Nagihan 2-0 kazandı
  4. Hikmet – Ayşe eşleşmesinde Hikmet 2-1 kazandı

SURVİVOR 16 HAZİRAN 1. BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNU YARI FİNAL EŞLEŞMELERİNİ KİM KAZANDI

  • Adem – Hikmet eşleşmesinde Adem 3-2 kazandı
  • Nagihan – Batuhan eşleşmesinde Batuhan 3-2 kazandı

Finale kalan isimler Adem ve Batuhan oldu.

SURVİVOR 16 HAZİRAN 1. BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNU KİM KAZANDI

İki güçlü ismin karşı karşıya geldiği final karşılaşmasında yarışmacılar tüm güçlerini gösterdi. Son günlerin çıkışta olan ismi Batuhan dokunulmazlık oyununda Adem 4-2 yenerek kazanmayı başardı.

 Birinci bireysel dokunulmazlık oyununu Batuhan kazandı

SURVİVOR 16 HAZİRAN 1. ELEME ADAYI KİM OLDU

Ada konseyinde ilk eleme adayının nasıl belirleneceğine dair Acun ILICALI sistemi anlattı. Oynanan bireysel dokunulmazlık oyunlarında birinci olan isim 5 puan, finale kalan isim 3 puan, yarı final oynayanlar ise 1 puan alacak. En çok puanı toplayan isim eleme adayını belirleyecek. Eleme adayı eğer haftanın sonunda en yüksek puanı almışsa elenme potasından düşecek.

Buna göre bu akşam ki dokunulmazlık oyunu sonuçlarında Batuhan 5 puan aldı. Adem 3 puan, Nagihan ve Hikmet 1 puan aldı. En yüksek puanın sahibi Batuhan 1. eleme adayını belirledi.

Birinci eleme adayı Berkan oldu.

 

Yorum yapın