Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı ? 15 Nisan dokunulmazlık kim kazandı? Eleme potasına kim yazıldı? Hangi yarışmacı yokluk adasına gitti? 15 Nisan Survivor potaya kim girdi?

Survivor All Star 2022’de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Haftanın birinci dokunulmazlık oyununun kazananı ve eleme adayı merak ediliyordu. Yeni formata göre artık eleme potasına giren yarışmacı 1 gün yokluk adasında tek başına kalacak. Arama motorlarında Survivor kim kazandı, Survivor 15 Nisan dokunulmazlık kim kazandı, Survivor eleme potasına kim yazıldısurvivor 15 Nisan kim aday15 nisan survivor kim kazandıyokluk adasına hangi yarışmacı gitti, survivor’da bu akşam ödül oyununu kim kazandı 2022? gibi ifadeler yer aldı. Peki, Survivor’da dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor’da eleme adayı kim oldu? Survivor 79 bölüm dokunulmazlık kim kazandı? Survivor 15 Nisan dokunulmazlık oyununun galibi kim oldu? 15 nisan survivor eleme adayı?  İşte bu akşama dair tüm detaylar…

Survivor dokunulmazlik oyununu kim kazandi 15 Nisan dokunulmazlik kim

Survivor’da heyecan devam ediyor. Haftanın birinci dokunulmazlık oyununda müthiş bir mücadele yaşandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı dokunulmazlığı kazanmak için kıyasıya rekabet etti. Peki Survivor All Star 2022’de haftanın birinci eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Yokluk adasına giden ilk yarışmacı kim oldu?

SURVİVOR 15 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KADINLARDA KİM KAZANDI

Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu kadınlar mücadelesiyle başladı. İki takımda da ilk eşleşlemer yapıldı. İlk oyun Nagihan ile Evrim arasında yapıldı ve kazanan isim Nagihan oldu. Ardından iki kardeş parkurun başına geçti. Kazanan Sema oldu ve takımını 2-0 öne geçirmeyi başardı.Merve ile Yağmur mücadelesi ise uzun süren bir oyun oldu. Final atışını yapan Yağmur takımına ilk sayıyı kazandırdı. İlk eşleşmeleri Ünlüler takımı 2-1 önde tamamladı.

İkinci eşleşmeler yapıldı ve oyun yeniden başladı. Merve ile eşleşen Seda geriden gelmesine rağmen oyunu kazandı. İkinci oyunda Sema ile Nisa karşı karşıya geldi ve kazanan isim Sema oldu. Son eşleşmede ise Nagihan ile Sude parkurun başına geçti. Rakibine fark atarak finale gelen Nagihan oyunu kazandı. İkinci eşleşmeleri Ünlüler takımı 4-2 önde tamamladı.

Üçüncü eşleşmeler yapıldı ve oyun tekrar başladı. İlk oyunda Nagihan ile Seda parkurun başına geçti. İki iddialı ismin yarışında kazanan Nagihan oldu. İkinci oyunda Sema ile Evrim karşı karşıya geldi ve kazanan Sema oldu. Üçüncü oyunda Ayşe ile Merve parkurun başına geçti. Ayşe hata yaparak geriden gelmesine rağmen oyunu kazanmayı başardı. Üçüncü eşleşmeleri Ünlüler takımı 6-3 önde tamamladı.

Dördüncü eşleşmeler yapıldı ve oyun yeniden başladı. İlk oyun Sema ile Ayşe arasında yapıldı. Sema’nın parkurda takılması fırsatını kaçırmayan Ayşe oyunu kazanmayı başardı. İkinci oyunda Nagihan ile Nisa karşı karşıya geldi. Nisa’nın büyük zorluk çektiği oyunda Nagihan açık ara farkla finale gelerek oyunu kazandı. Son oyunda Merve ile Yağmur karşı karşıya geldi. Yağmur’un gerilerden gelerek ortak olduğu oyunda Merve oyunu kazanmayı başardı. Dördüncü eşleşmeleri Ünlüler takımı 8-4 kazanmayı başardı.

Kadınlar mücadelesinde dokunulmazlığı Ünlüler takımı 8-4 kazandı. Ünlüler takımı 1-0 öne geçti.

SURVİVOR 15 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNUNU ERKEKLERDE KİM KAZANDI

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda sıra erkeklerin mücadelesine geldi. İki takımda eşleşmeler yapıldı.İlk eşleşmelerin birinci oyununda Ogeday ile Atakan karşı karşıya geldi. İki iddialı ismin karşılaşmasında kazanan Atakan oldu. İkinci oyunda Adem ve Gökhan parkurun başına geçti ve kazanan Gökhan oldu. Üçüncü oyunda Anıl ile Parviz karşı karşıya geldi. Uzun süren oyunda kazanan Anıl oldu. Dördüncü oyunda Batuhan ile Hikmet’in karşılaşmasında kazanan Hikmet oldu. Birinci eşleşmeleri Gönüllüler takımı 3-1 önde tamamladı.

İkinci eşleşemer yapıldı ve oyun devam ediyor. Adem’in sakatlandığı ilk oyundan sonra doktor kontrolü ile oyuna devam edemiyor.İlk oyunda Batuhan ile Anıl karşı karşıya geldi. Kazan isim Anıl oldu. İkinci eşleşmelerde Parviz ile Ogeday’ın karşılaşmasından kazanan Parviz oldu.Üçüncü oyunda Atakan ile Gökhan parkurun başına geçti. Atakan önde geldiği oyunda kazanan isim oldu. İkinci eşleşmeleri Gönüllüler takımı 4-3 önde tamamladı. 

Üçüncü eşleşmeler yapıldı ve oyun yeniden başladı. İlk oyunda Batuhan ve Gökhan karşı karşıya geldi.Kazanan Gökhan oldu. Üçüncü eşleşmeleri Gönüllüler takımı 6-4 önde tamamladı.Son eşleşmelerde Ünlüler takımı 7-7 beraberliği yakalasada Gönüllüler takımı 8-7 kazanmayı başardı.Erkekler mücadelesini Gönüllüler takımı 8-7 kazandı. Bu galibiyetle 1-1 eşitlik sağlandı. Dokunulmazlık oyununun kazananını en iyiler yarışması belirleyecek.

SURVİVOR 15 NİSAN FİNAL ETABINI KİM KAZANDI

Final etabının ilk mücadelesinde Sema ile Ayşe karşı karşıya geldi ve kazanan Sema oldu.İkinci karşlaşma Atakan ile Anıl arasında oldu ve oyunu Anıl kazandı. Üçüncü eşleşmede ise Seda ile Nagihan karşı karşıya geldi. Nagihan oyunu kazanarak takımını 2-1 öne geçirmeyi başardı. Dördüncü oyunda Hikmet rakibi Parviz yenerek skoru 2-2 beraberliğe getirdi. Bayrak yarışında ise kazanan Ünlüler takımı oldu. Haftanın birinci dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kazandı.

SURVİVOR 15 NİSAN ADA KONSEYİNDEN NELER YAŞANDI

Dokunulmazlık oyununda Adem’in sakatlanmasıyla yarışacak yarışmacı sayısı azaldı. Barış’ta sakatlığından dolayı oyunlara katılamıyordu. Acun ILICALI bu durumdan dolayı iki takım arasında kadro değişimi olmalı mı sorusunu seyircilere yöneltti. Instagram hesabından seyircilerin katılabileceği bir anket paylaştı.

SURVİVOR 15 NİSAN ELEME POTASINA KİM GİRDİ

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında ada konseyi heyecanı yaşanıyor. Gönüllüler takımında yapılacak ada konseyinde bir yarışmacı eleme potasına girecek. Gönüllüler takımında Anıl ve Seda performans birinci oldu. Yapılan ada oylamasında 3 oy Hikmet, 1 oy Yağmur, 6 oy Evrim aldı. Bu sonuçla birinci gitme adayı Evrim oldu. Yokluk adasına giden yarışmacı Evrim oldu.

Yorum yapın