Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı ? 10 Nisan dokunulmazlık kim kazandı? Eleme potasına kim yazıldı? Hangi yarışmacı yokluk adasına gitti? 10 Nisan Survivor potaya kim girdi? Lazanya ödülünü kim kazandı


Survivor All Star 2022’de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununun kazananı ve eleme adayı merak ediliyordu. Yeni formata göre artık eleme potasına giren yarışmacı 1 gün yokluk adasında tek başına kalacak. Arama motorlarında Survivor kim kazandı, Survivor 10 Nisan dokunulmazlık kim kazandı, Survivor eleme potasına kim yazıldısurvivor 10 Nisan kim aday10 nisan survivor kim kazandıyokluk adasına hangi yarışmacı gitti? gibi ifadeler yer aldı. Peki, Survivor’da dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor’da eleme adayı kim oldu? Survivor 10 Nisan dokunulmazlık oyununun galibi kim oldu? 10 nisan survivor eleme adayı?  İşte bu akşama dair tüm detaylar…

Survivor dokunulmazlik oyununu kim kazandi 10 Nisan dokunulmazlik kim

Survivor’da heyecan devam ediyor. Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununda müthiş bir mücadele yaşandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı dokunulmazlığı kazanmak için kıyasıya rekabet etti. Peki Survivor All Star 2022’de haftanın üçüncü eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Yokluk adasına giden ilk yarışmacı kim oldu?

SURVİVOR 10 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KADINLARDA KİM KAZANDI

Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu kadınlar mücadelesiyle başladı.İlk eşmelerde Nagihan – Seda ile Sema – Evrim ile Ayşe’de  Merve ile eşleşti.Ünlüler takımı hızlı başladığı oyunda çıktığı tüm oyunları kazanmayı başardı ve 3-0 öne geçti.ikinci eşleşmelerde Gönüllüler takımı oyuna ortak olmak istesede bunu başaramadı. Ünlüler takımı 5-1 öne geçmeyi başardı. Üçüncü eşleşmelere Gönüllüler takımı galibiyetle başladı. Günün şansız ismi Merve çıktığı oyunda Sude’ye kaybetti. Bu Gönüllüler takımının aldığı tek sayı olurken skor 7-2 Ünlüler takımı üstünlüğü ile devam etti. Dördüncü eşleşmelerde Nisa rakibi Merve’yi yenerek takımına puanı kazandırdı. Günün başarılı ismi Nagehan rakibi Evrim yendi. Bu galibiyetle kadınlar mücadelesini Ünlüler takımı 8-3 kazandı. Ünlüler takımı 1-0 öne geçti.

SURVİVOR 10 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNUNU ERKEKLERDE KİM KAZANDI

Dokunulmazlık oyunu erkeklerin mücadelesi ile devam ediyor. Gönüllüler takımının ağırlığını koyduğu bir oyun olurken Ünlüler takımı pek varlık gösteremiyor. Gönüllüler takımı dokunulmazlık oyununda 6-3 önde devam ediyor. Ünlüller takımı oyunu bırakmazken kıyasıya mücadeleler yaşanıyor. Skor 6-5 Gönüllüler takımı üstünlüğü ile devam ediyor. Son eşleşmelerde Hikmet’in rakibi Batuhan oldu. Gerilerden gelen Hikmet oyunu kazandı ve takımına galibiyeti getiren isim oldu. Erkekler mücadelesinde kazanan Gönüllüler takımı oldu. Bu galibiyetle skor 1-1 beraberliğe gelmiş oldu. Kazanan takımı belirlemek için final etabı oynanacak.

SURVİVOR 10 NİSAN FİNAL ETABINI KİM KAZANDI

Dokunulmazlık oyununun 1-1 eşitlik sağlanırken kazanan takımı final etabı belirleyecek.Final etabında iki takımda tüm gücüyle mücadele ediyor. Skor 1-1 eşitlikle devam ediyor.Sema ile Sude parkurun başına geçti. Kazanan isim Sude oldu ve Gönüllüler 2-1 öne geçti.Atakan ile Anıl eşleşmesinde kazanan Anıl oldu. Bu galibiyetle final etabını Gönüllüler takımı 3-1 kazandı.

SURVİVOR 10 NİSAN ELEME ADAYI KİM OLDU

Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımında ada konseyi heyecanı yaşanıyor.Ada konseyinde yapılan oylama sonucunda üçüncü eleme adayı Parviz oldu.

SURVİVOR 10 NİSAN LAZANYA ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI

Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununun ödülü ise lazanyaydı. Kazanını final etabının belirlediği oyunda kazanan taraf Gönüllüler takımı oldu. Enfes lazanyanın sahibi Gönüllüler takımı oldu.

10 Nisan 2022 – Pazar
0 yorum
3810
2126 KEZ OKUNDU

Yorum yapın