Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı ? 1 Nisan dokunulmazlık kim kazandı? Eleme potasına kim yazıldı? Hangi yarışmacı yokluk adasına gitti?


Survivor All Star 2022’de heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununun kazananı ve eleme adayı merak ediliyordu. Yeni formata göre artık eleme potasına giren yarışmacı 1 gün yokluk adasında tek başına kalacak. Arama motorlarında Survivor kim kazandı, Survivor 1 Nisan dokunulmazlık kim kazandı, Survivor eleme potasına kim yazıldı, yokluk adasına hangi yarışmacı gitti? gibi ifadeler yer aldı. Peki, Survivor’da dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor’da eleme adayı kim oldu? Survivor 1 Nisan dokunulmazlık oyununun galibi kim oldu? İşte bu akşama dair tüm detaylar…

Survivor dokunulmazlik oyununu kim kazandi 1 Nisan dokunulmazlik kim

Survivor’da heyecan devam ediyor. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununda müthiş bir mücadele yaşandı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı dokunulmazlığı kazanmak için kıyasıya rekabet etti. Peki Survivor All Star 2022’de haftanın ilk eleme adayı kim oldu? Dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Yokluk adasına giden ilk yarışmacı kim oldu?

SURVİVOR 1 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KADINLARDA KİM KAZANDI

Haftanın ilk dokunulmazlık oyunu kadınların mücadelesiyle başladı. Oyuna hızlı başlayan Ünlüler takımı üst üste aldığı galibiyetlerle skoru 3-1 getirmeyi başardı. Mücadeleyi bırakmayan Gönüllüler takımı ise oyuna ağırlığını koyarak dengeyi sağladı. Skoru 4-4 getiren Gönüllüler takımı, üst üste aldığı mağlubiyetlerle oyunu kaybetti. Sema’nın yıldızlaştığı gecede Ünlüler takımı oyunu 8-5 aldı.  Kadınların galibiyetiyle Ünlüler takımı 1-0 öne geçti.

SURVİVOR 1 NİSAN DOKUNULMAZLIK OYUNUNU ERKEKLERDE KİM KAZANDI

Dokunulmazlık oyunu erkeklerin mücadelesiyle devam ediyor. Oyunda üstünlüğünü koyan Gönüllüler takımı aldığı galibiyetlerle skoru 3-1 getirmeyi başardı. İkinci eşleşmeler sonunda oynanan oyunlarda Ünlüler takımı aradaki farkı kapatamadı ve Gönüllüler takımı skoru 5-3 getirmeyi başardı. Yeni yapılan eşleşmeler sonucunda Ünlüler takımında Atakan ve Batuhan’ın etkili oyunu takıma her ne kadar sayı kazandırsada Gönüllüler takımında Ogeday ve Anıl’ın aldığı galibiyetlerle oyunu kazandı. Gönüllüler takımı erkekler mücadelesini 8-6 kazandı. Erkeklerin galibiyetiyle skor 1-1 eşitlendi

SURVİVOR 1 NİSAN FİNAL ETABINI KİM KAZANDI

Gönüllüler takımının aldığı galibiyetle dokunulmazlık oyunu en iyilerin yarışına sahne oldu. Ünlüler takımında Atakan, Batuhan, Sema ve Nagihan en iyiler yarışına çıkarken, Gönüllüler takımında Anıl, Ogeday, Seda ve Nisa öne çıkan isimler oldu. En iyilerin ilk oyununda Sema ile eşleşen Nisa’nın çıktıkları parkurda kazanan isim Sema oldu ve takımını 1-0 öne geçirdi. Diğer bir oyunda ise  Atakan ile eşleşen Ogeday parkurun başına geçti. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı bu oyunda kazanan Atakan oldu. Ünlüler takımı bu galibiyetle 2-0 öne geçti. Gönüllüler takımında Seda ile eşleşen Nagihan’ın yarışında ise kazanan isim Nagihan oldu. Bu galibiyetle Ünlüler takımı final etabını 3-0 kazandı. Ünlüler takımı dokunulmazlığı 2-1 kazanmayı başardı. Survivor dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı kazandı.

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanan Ünlüler takımı köfte ve piyaz ödülününde sahibi olurken, 10 bin TL değerinde ki hediye çekininde sahibi oldu.

SURVİVOR 1 NİSAN ELEME ADAYI KİM OLDU

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında ada konseyi heyecanı yaşandı. Ada konseyinde yapılan oylama sonucunda 4 oy Hikmet, 5 oy Ardahan, 3 oy Evrim aldı. Bu sonuçla Gönüllüler takımında eleme potasına giren ilk isim Ardahan oldu.

SURVİVOR 1 NİSAN YOKLUK ADASINA HANGİ YARIŞMACI GİTTİ

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında eleme adayı olarak seçilen Ardahan Survivor’da yokluk adasına giden ilk yarışmacı oldu. Ardahan yoklu adasında 1 gün boyunca kalacak ve hiç kimseyle iletişim kuramayacak.

 

02 Nisan 2022 – Cumartesi
0 yorum
3323
1904 KEZ OKUNDU

Yorum yapın