Survivor Dokunulmazlığı Kim Kazandı 23 Mart Survivor’da kim potaya girdi


Survivor 2022 All Star 57.bölüm ile seyircisi ile buluşuyor. Haftanın son dokunulmazlık oyununda Gönüllüler ve Ünlüler takımı karşı karşıya geliyor. Son dokunulmazlık oyununu kim kazanacak? Son eleme adayı kim olacak?

Bu hafta Survivor’da kim elendi? Peki tüm bunları merak mı ediyorsunuz?

Survivor Dokunulmazligi Kim Kazandi 23 Mart Survivorda kim potaya girdi

SURVİVOR 3.DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI

Haftanın son dokunulmazlık oyununda iki takım karşı karşıya geldi. Kadınların ve Erkeklerin ayrı ayrı yarıştığı oyunda üstünlüğü sağlayan taraf dokunulmazlığın sahibi olacak.

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Gönüllüler takımı kazanmış, ikinci dokunulmazlığı ise Ünlüler takımı kazanmıştı. Üçüncü dokunulmazlığı kaybeden takımda toplamda 3 isim eleme potasına girecek.

Haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununda kazanan taraf Gönüllüler takımı oldu.

Ünlüler takımından bu akşam iki isim daha eleme potasına girecek.

ELEME ADAYI KİM OLDU

Haftanın son dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımında ada konseyi heyecanı yaşandı. Ada konseyin verlecek oylar sonucunda bir isim daha eleme potasına girecek. Ardından performans birincisi bir ismi daha eleme potasına koyacak. Ortaya çıkan dört isimden biri bu akşam adaya veda edecek. Ünlüler takımı ada konseyinde yapılan oylama sonucunda eleme adayı olarak iki isim çıktı. Bora ve Adem eleme potasına giren yarışmacılar oldu. Haftanın performans birincisi Atakan ise Gizem ismini söyledi.

Bu hafta eleme potasına Barış, Evrim, Bora, Adem ve Gizem girmiş oldu. Bu isimlerden en az sms oyu alan yarışmacı adaya veda edecek.

Peki bu hafta adaya hangi yarışmacı veda etti?

 

 

 

23 Mart 2022 – Çarşamba
0 yorum
3253
1836 KEZ OKUNDU

Yorum yapın