Survivor Chaby elendi mi, yarışmadan mı çekildi, Türkiye’ye döndü mü? Survivor Chaby yarışmayı bıraktı mı, Survivor’dan ayrıldı mı?

Survivor 2023, 15 Ocak 2023 tarihinde TV8’de yayımlanmaya başlayan televizyon yarışma programı. Survivor Chaby elendi mi, yarışmadan mı çekildi, Türkiye’ye mi döndü mü? Survivor Chaby yarışmasından ayrıldı mı, Survivor’dan ayrıldı mı?

Survivor Chaby en son Survivor bölümünde yarışmada bulunuyordu. Eleme adayı olduğu için yokluk Adasına giden Chaby oğlu görünmemişti. Ancak yapılarına göre Chaby’nin ada şartlarına uyum sağlayamadığı için Survivor’a veda ettiği belirtildi.

Chaby geçmiş güb Babala TV bağış gözükmüştü. Bunun ardından Chaby’nin İstanbul’a dönüş yaptığı tahmin edildi.

Chaby Han ya da Çabi, 15 Haziran 1992’de Güney Kore’de dünyaya geldi. Chaby Han 28 yaşındadır ve Korelidir. Elin Oğlu yarışması ile sevenleri Chaby, Türkiye’de, İstanbul’da yaşamaktadır. Chaby Han ve ailesi 2007 yılında baba işi nedeniyle Türkiye’ye yerleşmiştir. Türk okullarında okuyan Chaby, İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünü okumuştur. Youtube’da da dikkat çekici kaliteli içerikler yapımcılığını Chaby Han, evlidir ve eşi de Türk’tür. Chaby Han, 2017 yılında Türkiye’de ve dünyada izlenme rekorları kıran Ayla filmi Sung Joon karakterini oynamıştır ve büyükbeğeni toplamıştır.

Mustafa Şirin

Chaby Han Gündem Magazin Haberleri

Yorum yapın