Survivor Cemal Can kimdir? Cemal Can kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Cemal Can Canseven’in hayatı ve biyografisi!

Survivor All Star izleyicileri tarafından merak edilen isimler arasında Cemal Can Canseven geliyor. Peki, Survivor Cemal Can kimdir? Cemal Can kaç yaşında, nereli, mesleği ne? Ayrıntılar haberimizde…

SURVİVOR CEMAL CAN KİMDİR?

Cemal Can Canseven (d. 25 Mayıs 1995, İzmir), Türk Dj, Şarkıcı, Model ve Oyuncu.

Cemal Can Canseven, 25 Mayıs 1995’te İzmir Foça da Rukiye ve İrfan Canseven’in oğlu olarak geldi geldi. Baba tarafından Selanik Göçmenliği, anne tarafından Rizelidir. Cemal isminin deliğinden alan Canseven, Can isminin koyu Fenerbahçeli ve Can Bartu hayranı olan İrfan Canseven vesilesiyle eski milli futbolcu, sinyor lakaplı Can Bartu’dan oluşmaktadır.

Mavişehir İlk İzmir’de, Mavişehir İlkokulunda Canseven, 10 satış 14 proje kadar Fenerbahçe spor Kulübü’nün altyapısı futbolda 10’da 14 boya kadar kaptanlık ve kalecilik yaptı.

  • Cemal Can Canseven doğum tarihi : 25 Mayıs 1996
  • Cemal Can Canseven kaç yaşında : 26 yaşında
  • Cemal Can Canseven mesleği ne : Dj, Şarkıcı, Model ve Oyuncu
  • Cemal Can Canseven aslen nereli : İzmir (Anne tarafı Rizeli, baba tarafı Selanik göçmenidir)
  • Cemal Can Canseven burcu ne : ikizler

HAYATİ VE KARİYERİ

Liseyi bitiren Canseven, 2013 yılında İstanbul Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişimi kazanarak İstanbul’a geldi. Bir yandan okurken bir yandan da modellik yapan kişi, arkadaşının tavsiyesiyle İstanbul’a kaydolup kullanmasını almış ve Djlik kariyerine.

Televizyona ilk adımını ise Cappy ve Cornetto reklamıyla atan Cemal Can 2020 yılında Survivor Türkiye yarışmasına katılarak devam edebilir. Yarışmada kendini yarışmada kendini sevdirmiş, yarışmadan sonra bunulukla taçlandırmıştır. Yarışmanın hızla artan sayısıyla gün geçtikçe artıyor.

Yarışmadan sonra fırsatlar Canseven, ilk programını InStyle Men Türkiye Ekim alan kapak konuğu olarak gerçekleştirmiştir. Daha sonra Tabanlı İstanbul ve dünyaca ünlü, Ricky Martin ve İtalyan grup Maneskin’in de daha fazlası yer yer 2017 Cap 74024 dergisi önceyle devam edecek.

Amerika’ya tatil için giden Cemal dünyaseven dünyaca ünlü marka Valentino’nun Can DM ile markayla birleştirmeyi yarattı. Valentino ile ilk çantalar canseven, devamında ürünleriyle makaralar çekmiştir. 2021’de Valentino’nun Paris Moda Haftası’ndaki defilesine, 2022’de Valentino Beauty’nin tanıtımını için Roma’ya davet edildiniz. Markayla çok işbirliklerinden en ses getiren ise Lady Gaga’nın da yüzü olduğu Voce Viva parfümüne makaraları olmuştur.

Modellik ve Influencerlık kariyeri bir yana oyunculuk kariyeri de 2021’de dijital platform Exxen’in ilk dizilerinden olan, başrolünü Aleyna Tilki ile başarı ve müzikal dizi İşte Bu Benim Masalım ile başladı.

Cemal Can Cans, ilk kez Meltem Taşkıran’dan şan yetiştirmek için hazırlıklardan başlamaktan dizinin öncesinden geçmektedir. Müzik tarzı olarak kendini pop müziğe yakın hisseden, Canseven, giyni Gülşen Aybaba’nın aracı, söz ve bestesi Sinan Akl’a ait olan, aranjesini Mustafa Ceceli’nin, Canseven Demir’in tasarımı ‘Kahraman’ adlı teklisini 25 Mart 2021’de piyasa’ya sürdü.

Kahraman şarkı Apple Music Top 100’de 12.sırada, Zirvedekiler: Türkçe Pop 4.sırada, içinde Global isimlerin de bulunduğu bugünün hitleri 21.sırada yer almıştır. Şarkının ise 24 başka bir bölümdeki 1,4 M izlenerek bir imza atılmıştır.

survivorallstar2022.com – Gündem

Cemal Can Canseven, Survivor 2022, Gündem, Magazin, Haberler

Yorum yapın