Survivor bu hafta dokunulmazlık oyunu yok mu, neden yok, eleme yok mu, eleme adayları kimler? Survivor 2023 bu hafta dokunulmazlık neden oynanmadı?

Bu hafta dokunulmazlık oyunu neden yok? Survivor bu hafta eleme adayları kimler oldu? Bu hafta öğe yok mu? merak edilen başlıklar arasında geliyor. Peki, Survivor bu hafta dokunulmazlık oyunu yok mu, neden yok, öğe yok mu, öğe adayları kimler? Survivor 2023 bu hafta dokunulmazlık neden oynanmadı? Eleme adayları belli değil mi? Bu hafta eleme yapılmayacak mı? İşte detaylar…

Survivor’da bu hafta yayınlanan bölümde dokunulmazlık oyunu oynanmadı. Konu hakkında henüz resmi bir açıklama yok. Ama geride kalan gün Gönüllüler takımından Merve diskalifiye edilmişti. Bundan dolayı bu hafta fazladan bir unsurun yapılmayacağı tahmin ediliyor. Haliyle bu hafta genellikle ödül oyunları oynanıyor.

Survivor’da en son Gönüllüler takımındaki Alper elenmişti. Geçen gün yapılan konseyde ise Merve diskalifiye edilmişti. Merve’nin diskalifiye olması nedeniyle Ünlüler takımından Asena, Gönüllüler takımına geçti.

Survivor haftasının tüm günü TV8’de ekranlara geliyor. Bazı günler dizilerden dolayı yarım bölüm yayınlanabiliyor. Örneğin Cuma günü Tuzak dizisi var. Survivor Cuma günü 20:00 – 22:15 saatleri arasında yayınlanmaktadır.

Geçen hafta Survivor 2023’de elenen isim Gönüllüler takımından Alper olmuştu.

Mustafa Şirin
Mustafa Şirin
Gündem Editörü survivorallstar2022.com – Gündem

Survivor 2023 Gündem Magazin Haberleri

Yorum yapın