Survıvor Bozok düelloda elendi mi, kim elendi? Ödül oyununu hangi takım kazandı?

Survıvor Bozok düelloda elendi mi, kim elendi? Ödül oyununu hangi takım kazandı?

Inci Taneleri birinci bolume Dilber dansi damga vurdu Inci Taneleri

Survivor All Star elenen yarışmacının kim olduğu merakla araştırılıyor. Survıvor düello sonucu nedir?  Düelloda Bozok yarıştı mı? Düelloyu kim kazandı, kim elendi? Survivor All Star’a veda eden yarışmacı Bozok mu oldu?” merakla araştırılıyor. Heyecanla takip edilen Survivor  detayları…

1706260826 148 Survivor Bozok duelloda elendi mi kim elendi Odul oyununu hangi.webp

ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor’da ödül oyunu için kıyasıya mücadele yaşandı. Kırmızı takım hem ödüle hem de galibiyete hasret kaldı. Günlerdir aç olan kırmızı takım ödülü kazanmak için bütün gücünü kullandı ve ödül oyununu kazanan kırmızı takım oldu. Kırmızı takıma morel oldu.

1706260826 713 Survivor Bozok duelloda elendi mi kim elendi Odul oyununu hangi.webp

ELEME ADAYLARI

4 eleme düellosunda Sercan, Bozok, Turabi ve Özgür adada kalmak için savaşacaklar. Fakat Survivor’da beklenmedik bir gelişmeyle Bozok, bu hafta düelloda yer alamadı.

SURVIVOR BOZOK DÜELLODA ELENDİ Mİ?

Survivor’da eleme gecesinde  Bozok, dizindeki sakatlık sebebiyle düelloda eleme gecesinde oynamadı. Bu nedenle Bozok bu eleme gecesinde değil erkek elemesi olduğu hafta otomatik aday olacak. Diğer üç yarışmacının içindeki düello bu hafta değil iki hafta sonra olacak. Üç aday toplamda 6 galibiyet sayısına ulaşan eleme adayı olmaktan çıkacak.

Murat Ceylan herkesi şaşırtan açıklaması:”Bozok bugün oynayamayacak. Doktorumuz, sağ diz iç yan bağlarında 2. derecede yırtığı olduğunu söyledi. Bugün eleme olmayacak. Bozok ve bu üçlüden kaybeden, 2 hafta sonra aday olacak.”

Düelloda 6 puan alan yarışmacı eleme adaylığından kurtulacak.

1706260826 711 Survivor Bozok duelloda elendi mi kim elendi Odul oyununu hangi.webp

Eleme düellosunda alınan sayılar şu şekilde;

Özgür: 6 Sercan: 4 Turabi: 6

Özgür 6 sayı alarak eleme potasından çıktılar. Son olarak Turabi ve Sercan düelloda potadan çıkan yarışmacı Turabi oldu. Turabi ve Özgür eleme adaylığından çıkarak yarışmda kalmaya devam edecek.

Eleme  düellosunda 4 puanla kalan aday ise Sercan oldu. Sercan iki hafta sonra erkek elemesinde Bozok ile yarışacak. Sercan mı Bozok mu elenecek? Düello gecesinde belli olacak.

Yorum yapın