Survivor bitti mi? Survivor yarışması devam ediyor mu, ne zaman yayınlanacak? Survivor ne zaman, hangi tarihte başlayacak?

İzleyiciler bir ömür Survivor bitti mi? Survivor yarışması devam ediyor mu, ne zaman yayınlanacak? Sorularına cevap arıyor. Depremin ilk anından itibaren bu yanda arama kurtarma faaliyetleri devam ederken, can kaybı da artıyor. Yaşanan yıkım nedeniyle televizyon kanallarında dizi ve program yayını yapılmıyor. Peki, Survivor bitti mi? Survivor yarışması devam ediyor mu, ne zaman yayınlanacak? Survivor ne zaman, hangi gün başlayacak?

Kahramanmaraş’ta meydana gelen deprem elektrik televizyon kanallarında dizi ve program yayını yapılmıyor. Dizi ve programların ne zaman yayınlanmaya başladıkları hakkında henüz belirli bir tarih yok. Bu nedenle Survivor yarışmasının devam edip etmeyeceği konusunda net bir bilgi bulunmamaktadır.

Deprem nedeniyle henüz arama kurtarma operasyonları devam ederken, can kaybı da artıyor. Bu nedenle ilgili olarak herhangi bir açıklama yapılmadı. Değerlendirme olan açıklamalar ve sıcak gelişmelerin ardından haberimiz güncellenecektir.

Survivor yeni bölümle saat 20.00’da Pazartesi, Salı, Çarşamba, Cumartesi ve Pazar akşamları TV8 ekranlarında yayınlanmaktadır. Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi meydana gelen 7.7’lik deprem bölgesinde büyük bir yıkıma neden olduğunda, şehirde saat 13.24’te bu kez Elbistan merkezli 7.6’lık yeni bir deprem daha meydana geldi. Meydana gelen depremlerin ardından TV8’in yayın açıklamalarında NTV ortak yayınıyla Deprem Özel programı yayınlanacak için bu akşam Survivor yayınlanmayacak.

Survivor bitti mi?  Survivor yarışması devam ediyor mu, ne zaman yayınlanacak?  Survivor ne zaman, hangi gün başlayacak?

Emir Ceran

Tv8 Gündem Yaşam Haberleri

Yorum yapın