Survivor bitti mi, devam etmeyecek mi, final mi yaptı 2023? Survivor bu sene devam etmeyecek mi, tekrar başlayacak mı, ne zaman?

Survivor bitti mi, devam etmeyecek mi, final mi yaptı 2023?  Survivor bu sene devam etmeyecek mi, tekrar başlayacak mı, ne zaman?

Survivor 2023 TV8 yayın gizliliklerinde yer alınmadı. Bunun ardından Survivor 2023 bitti mi, devam etmeyecek mi, bu sezon tamamen bitti mi, program erken mi bitecek? merak etti. Peki, Survivor bitti mi, devam etmeyecek mi, final mi yaptı 2023? Survivor bu sene devam etmeyecek mi, tekrar başlayacak mı, ne zaman? İşte detaylar…

Bugün Survivor var mı yok mu neden yok merak ediliyor. Maraş depreminin ardından birçok dizi ve programın ekranlarına gelmemişti. Peki, Bu akşam Survivor var mı, yok mu, neden yok? Survivor 2023 saat kaçta, yok mu? Bu akşam Survivor olmayacak mı? Survivor bitti mi, devam etmeyecek mi, final mi yaptı 2023? Survivor bu sene devam etmeyecek mi, tekrar başlayacak mı, ne zaman? İşte detaylar…

Televizyonlarda diziler ve yarışma programları deprem nedeniyle yayınlanmayacak. Aynı şekilde Survivor 2023, Kahramanmaraş’ta meydana gelen deprem nedeniyle yayınlanmayacaktır.

Bugün TV8 yayın bilgilerine göre Survivor yeni bölüm olmayacak. Kahramanmaraş’ta gerçekleşen depremin ardından birçok dizinin ve programın yeni bölümlerinin yayınlanması iptal edilmişti. Aynı şekilde Survivor da bu akşam ekranlarda olmayacak. Survivor’ın haftaya yayınlanacağı tahmin ediliyor. Bu akşam TV8’de “Deprem Özel / TV8 – NTV Ortak Yayın” programı olacak.

Survivor 2023 final mi yapacak bu sezon tamamen bitirecek mi henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Aynı şekilde Survivor’daki katılımcıların Türkiye’ye yaklaştığı dönmediği hakkında bir bilgi bulunmuyor.

Mustafa Şirin

Gündem Magazin Haberleri

Yorum yapın