Survivor birleşme partisi ne zaman? Survivor adalar ne zaman birleşecek?

Survivor yeni bölümleriyle mülkiyetlerinden söz ettirmeye devam ediyor. Survivor’da yayınlanan TV8 ekranlarında adalar ne zaman birleşecek merak konusu oldu. Survivor izleyicileri tarafından birleştirme partisi araştırılan konular arasında yer alıyor. Peki, Survivor birleşme partisi ne zaman? Survivor adaları ne zaman birleşecek? Detaylar haberimizde…

Geçen akşam dokunulmazlık oyununu 2-0’lık skorla Ünlüler kazandı. Ünlüler hem insanlarda hem de erkeklerde dokunulmazlığı kazandı. Gönüllüler takımında yapılan oylamanın ardından Aziz ikinci eleme adayı olmuştur.

1. eleme adayı : Murat

2. eleme adayı : Aziz

Survivor 2023’ün dün akşam yayınlanan bölümünde Fatih, Cansu, Aziz ve Alper arasında eleme heyecanı yaşandı. Seyircilerden en az SMS’i alarak yarışmaya veda eden isim gönüllüler takımlarından Fatih oldu. Konseyde konuşan Acun Ilıcalı, “Geçtiğimiz sene All Star’ın ile üzerinde bir oy kullanımı oldu, çok şaşkınım” dedi. Konseyde kadrolardan en az oyu alarak yarışmaya veda eden isim ise Fatih oldu. Veda konuşmasında yaşadığı üzüntüden bahsetmeen Fatih, “Bu benim uzun yaşamayı hayalimdi. Hep Dominik’in kumlarına 66’ı kazımak istiyorum. .Gençlere ve bölgelereme hayallerinden vazgeçmemelerini ve zaman istedikleri şeyi yapabileceklerini burada göstermiş oldum.

Survivor’da adaların ne zaman birleşeceği merak konusu oldu. Survivor’da bu akşam buluşma partisi öncesinde son dokunulmazlık oyunu gerçekleşti.

survivorallstar2022.com / Zehra Aygör – Gündem

Gündem Magazin Haberleri

Yorum yapın