Survivor Berna eleme adayı mı, kim? 30 Ocak 2024 hangi takım kazandı?

Survivor Berna eleme adayı mı, kim? 30 Ocak 2024 hangi takım kazandı?

30 Ocak akşamı ada konseyinde ise Sercan’ın Turabi ile ilgili sözlerinin üzerine; Acun Ilıcalı yeni bölümde Survivor dans yarışması olacağı söyledi. Peki, 31 Ocak Survivor eleme potasına kim aday oldu? Survivor dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Eleme potasında kimin adı çıktı?

1706687564 217 Survivor 4 dokunulmazligi 30 31 Ocak aksami kim aldi eleme adayi.webp

Tv8 ekranlarında seyirci karşısına çıkan Survivor’da yarışmacılar ilk olarak 4. dokunulmazlık oyununda parkurda kıyasıya yarıştı. Survivor dokunulmazlık oyununu Avantaj ve bayrak yarışı olmak üzere iki bölümden oluşan arka arkaya kim kazandı? Hangi takımdan Survivor eleme adayı seçildi. Acun Ilıcalı, kadınlar potasında eleme adaylarının tamamlanmasıyla birlikte, performansa göre eleme düellosu eşleşmelerini belirtti. Survivor’ son hafta kadın eleme adayları Kardeniz, Pınar ve Aysu olmuştu. Peki, 30 Ocak Salı Survivor All Star son eleme adayı kim oldu, eleme potasında kimin adı çıktı? İşte, 30 Ocak Salı Survivor eleme adayları…

1706687564 61 Survivor 4 dokunulmazligi 30 31 Ocak aksami kim aldi eleme adayi.webp

SURVİVOR’DA ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survıvor bu haftanın 4. ve son dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım oldu. Ada konseyinde oylama yapıldı. Yapılan oylama sonucu Berna 7 oy, Begüm 1 oy, Seda 3 oy, Sahra 1 oy aldı. Sonuca göre böylece Survivor’da son kadın eleme adayı Berna oldu.

Survivor’da bu haftanın bütün eleme adayları, Kardeniz, Pınar, Aysu ve Berna olarak belirlenmiş oldu.Düelloda Acun Ilıcalı, performansa göre eşleşmeleri belirtti. Survivor bu haftanın eleme düellosunda, Pınar-Kardeniz, Aysu-Berna mücadelesi verilecek.

 

1706687564 605 Survivor 4 dokunulmazligi 30 31 Ocak aksami kim aldi eleme adayi.webp

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU ÖZETİ

Survivor 2024 All Star’da kırmızı ve mavi takım dün gece haftanın 4. ve son dokunulmazlık mücadelesinde yarıştı. İlk olarak avantaj oyununun oynandığı dokunulmazlık oyununda, Mustafa Kemal-Hakan mücadelesi kazananı belirlemiş oldu. Final atışlarında Mustafa Kemal’in attığı sayı ile dokunulmazlık oyununda avantajı kırmızı takım 8-6 galip geldi.

1706687564 316 Survivor 4 dokunulmazligi 30 31 Ocak aksami kim aldi eleme adayi.webp

Dokunulmazlık karşılaşmasının ikinci bölümünde ise bu defa takımlar bayrak yarışında karşı karşılaştı. 12 olanın dokunulmazlığın sahibi olacağı oyunun finalinde Yunus Emre-Yağmur, Yaman-Damla Can eşleşmesleri yapıldı. Mavi takımdan Yaman’ın attığı sayı ile oyun uzatıldı. Son bölümde ise Merve-Ersin, Aysu-Ogeday eşleşmesi heyecan vericiydi. Ersin’in takımına kazandırdığı son sayı ile Survivor 4. dokunulmazlık oyununda bayrak yarışını kırmızı takım 12-7 galip geldi. Böylece kırmızı takım 1-0 skorla dokunulmazlığı alan takım oldu.

1706687564 586 Survivor 4 dokunulmazligi 30 31 Ocak aksami kim aldi eleme adayi.webp

ACUN ILICALI’DAN SÜRPRİZ DANS YARIŞMASI

Bu haftanın son dokunulmazlık oyunundan sonra gerçekleşen ada konseyinde Acun Ilıcalı yarışmacılara büyük sürprizleri belirtti.Acun Ilıcalı yarışmanın yeni bölümünde, kırmızı ve mavi takımın dans yarışması yapacağını belirtti. Kazanan takımın Rio karnavalına gideceğini söyleyen Ilıcalı, cumartesi akşamı için de iki büyük sürprizi daha olduğunu da açıkladı

YENİ BÖLÜM FRAGMAN

 

 

Yorum yapın