Survivor Berdan Mardini neden yok? Berdan Mardini elendi mi, neden yarışmıyor?

TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen reyting rekortmeni yarışması Survivor 2023 yeni bölümleriyle izleyicisiyle buluşuyor. Yeni sezon kadrosuyla dikkat çeken Survivor’un yeni bölümünden sonra Berdan Mardini neden yok? soru araştırılıyor. Berdan Mardini’nin neden yarışmadığı merak konusu oldu. Peki, Survivor Berdan Mardini neden yok? Berdan Mardini elendi mi, neden yarışmıyor? Detaylar haberimizde…

BERDAN MARDİNİ KİMDİR?

Berdan Mardini 5 Kasım 1978 tarihinde Diyarbakır’da dünyaya geldi. Mardini, abasının devlet memuru olması nedeniyle çocukluğunu farklı şehirlerde başardı. Ailesi aslen Mardinlidir. Diyarbakır’da ilkokul ilkokul eğitimine Isparta’nın Gelendost ilçesinde devam eden Berdan Mardini, o yıllarda tiyatro ve müzik gibi hedefledikleri ilgilendi, ses yarışmasına katıldı. Babasının emekli olmasından sonra ailesi ile birlikte İstanbul’a yerleşen Mardini, lise eğitimini İstanbul Avcılar’da Süleyman Nazif Lisesi’nde sürdürdü. Üniversite sınavlarını kazanamayan Berdan Mardini, babasının başlattığı tekstil atölyesinde çalıştı.

Burada 2 yıllık boyuncu çeşitli pozisyonlarda çalışmanın ardından bağlama kursuna başlayan Berdan Mardini, tesadüf eseri bir eğlence mekanından şarkı söylemesinin ardından müzik evleri adım atmış oldu. 90’lı yılların sonunda gece kulüpleri ve türkü bar tarzı mekanlarda şarkıcılık yapan

Berdan Mardini, bu dönemde eğitim almayı çok istediği konservatuar sınavlarına girmiş ancak başarılı olamamıştır. Berdan Mardini’ye esas bilgileri kazandıran ise “Senden Çocuğum Olsun” adlı şarkıdır.

2010 yılında Fatoş Mardini ile dünya evine giren Berdan Mardini’nin bu evlilikten “Marin” adını verdikleri bir çocukları dünyaya getirdi. Ünlü sanatçı müzikal orkestranın yanında bir dönem TRT 6 kanalında program yapmıştır.

BERDAN MARDİNİ NEDEN YOK?

Berdan Mardini yaşadığı sağlık zorlukları nedeniyle yarışmada yer almamaktadır. Ödül oyunu sırasında tansiyonu düşen Berdan Mardini sağlık ekipleri tarafından götürülmüş ve oyuna devam amacı ile duyurulmuştur.

Berdan Mardini Gündem Magazin Haberler

Yorum yapın