Survivor Berdan elendi mi? Survivor’da Berdan Mardini elendi mi? Survivor kim elendi? İşte adaya veda edecek isim!

Survivor Berdan elendi mi? Survivor’da eleme heyecanı bu akşam yaşanacak. İlk öğe konseyi öncesi öğe adayları arasında yer alan Berdan elendi mi merak ediliyor. Peki Survivor Berdan elendi mi? Survivor’da Berdan Mardini elendi mi? Survivor kim elendi? İşte adaya veda olacak isim haberimizde…

SURVİVOR BERDAN ELENDİ Mİ?

Survivor’da Berdan 4. eleme adayı olarak bu hafta eleme adayları arasında yer aldı. Survivor’da Berdan elenecek mi, yoksa yarışmaya devam mı edecek? Survivor’ın bu akşamki yeni bölümü Berdan’ın Survivor Adasındaki kaderi belli olacak.

  • 1. eleman adayı : Seçkin
  • 2. eleme adayı : Berdan
  • 3. eleme adayı : Ümit
  • 4. eleme adayı : Kürşat

SURVİVOR BERDAN KİMDİR?

Berdan Mardini 5 Kasım 1978 tarihinde Diyarbakır’da dünyaya geldi. Mardini, abasının devlet memuru olması nedeniyle çocukluğunu farklı şehirlerde başardı. Ailesi aslen Mardinlidir. Diyarbakır’da ilkokul ilkokul eğitimine Isparta’nın Gelendost ilçesinde devam eden Berdan Mardini, o yıllarda tiyatro ve müzik gibi hedefledikleri ilgilendi, ses yarışmasına katıldı. Babasının emekli olmasından sonra ailesi ile birlikte İstanbul’a yerleşen Mardini, lise eğitimini İstanbul Avcılar’da Süleyman Nazif Lisesi’nde sürdürdü. Üniversite sınavlarını kazanamayan Berdan Mardini, babasının başlattığı tekstil atölyesinde çalıştı.

Burada 2 yıllık boyuncu çeşitli pozisyonlarda çalışmanın ardından bağlama kursuna başlayan Berdan Mardini, tesadüf eseri bir eğlence mekanından şarkı söylemesinin ardından müzik evleri adım atmış oldu. 90’lı yılların sonunda gece kulüpleri ve türkü bar tarzı mekanlarda şarkıcılık yapan

Berdan Mardini, bu dönemde eğitim almayı çok istediği konservatuvar sınavlarına girmiş ancak başarılı olamamıştır. Berdan Mardini’ye esas bilgileri kazandıran ise “Senden Çocuğum Olsun” adlı şarkıdır.

2010 yılında Fatoş Mardini ile dünya evine giren Berdan Mardini’nin bu evlilikten “Marin” adını verdikleri bir çocukları dünyaya getirdi. Ünlü sanatçı müzikal orkestranın yanında bir dönem TRT 6 kanalında program yapmıştır.

Berdan Mardini Gündem Magazin Haberler

Yorum yapın