Survivor Barış annesi kim? Survivor Barış’ın annesi Aysel kimdir, kaç yaşında?

Survivor Barış’ın annesi kimdir? sorusu merak edilmekte. Survivor yarışmasının son fragmanında yer alan aile finali geldi. Yarışmacıların aileleri ve yakınları ile duygu dolu anlar yaşamasının bir sonraki yarışmasının seyirciler arama motorlarında Survivor Barış annesi kim? Survivor Barış’ın annesi Aysel kimdir, kaç yaşında? sorulana cevap aradı.

SURVİVOR BARIŞ ANNESİ KİM?

Survivor kadrosu olan Barış Telli’nin annesinin adı Aysel’dir. Aysel Hanım’ın Survivor aile ödülü kapsamında yarışmaya misafir olmaya duygusal anlar yaşattı.

Survivor Barış'ın annesi kim?  Survivor Barış'ın annesi Aysel kimdir, kaç yaşında?Barış Telli ve ailesi

SURVİVOR BARIŞ KİMDİR?

24 Eylül 1989 tarihinde Kırıkkale’de doğmuştur. 4 yaşında geçirdiği trafik kazası sebebi ile sağ bacağını kaybetmiştir. Kaza sonrasında spora yatkınlığı kaybetmeyen Barış Telli, atletizm, tenis ve futbol dahil bir çok spor alanda başarı ile mücadele etmiştir. Türkiye’de birçok farklı spor dalında Türkiye rekorları kırmış ve Türkiye’nin ilk gördüğü engelli beden eğitimi öğretmeni olmuştur. 2005 yılında lisedeyken Karagücü Ampute Futbol Takımı hocası ile tanışmıştır.

Survivor Barış'ın annesi kim?  Survivor Barış'ın annesi Aysel kimdir, kaç yaşında?

2005’te ampute futbol kariyerine başlayan futbolcu, 2009’da 49 golle Ampute Futbol Süper Ligi’nde gol sevinci yaşamıştır. Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu’ndaki eğitim hayatı sırasında Paralimpik oyunlarına hazırlanmaya başlarken 2012 yılında ise özel koşu protezine kavuşmuştur. 2013 Türkiye Atletizm Şampiyonası’nda 100 metre koşu, yüksek atlama ve uzun atlamada üç altın madalya kazanarak gerçekleştirmeyi başardı. 2014 senesinde de yüksek atlamada Avrupa’da 2. olmuş gümüş madalyanın sahibi olmuştur. 2017’de Türkiye Milli Ampute Futbol Takımı ile şampiyonluk yaşadı, 2018’de, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası ev sahibi Türkiye’nin Spor Tan

Survivor 2023 Gündem Yaşam Haberleri

Yorum yapın