Survivor Aysu yarışmadan ayrıldı mı? Aysu Keskin yok mu, neden yok? Aysu Survivor’dan gitti mi?

Kahramanmaraş merkezinde gerçekleşti ve 10 ilde büyük yıkıma neden olan 7.7 ve 7.6’lık deprem Asrın Felaketi olarak tarihe geçti. TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 202 çekimleri için Dominik Cumhuriyeti’nde olan görevliler, Kahramanmaraş merkezindeki depremi geçirdi. Survivor katılımcılarının akıbeti merak konusu oldu. Peki, Survivor Aysu yarışmasından mı ayrıldı? Aysu Keskin yok mu, neden yok? Aysu Survivor’dan gitti mi? Detaylar haberimizde…

SURVİVOR YARIŞMACILARI DEPREMİ ÖĞRENDİLER!

İki haftalık aranın ardından dün akşam yeni bölümü gelen yarışmanın sonunda sürücülerin depremi öğrendikleri anlar yayınlandı. Survivor’da ada konseyinde bir araya gelen görevliler, depremi öğrendikçe gözyaşlarına boğuluyor. Yaşayan deprem felaketinden bahseden Acun Ilıcalı, “Zor bir dönemin başlayacağını” söylüyor.

SURVİVOR AYSU YARIŞMADAN AYRILDI MI?

Geçen akşam Acun Ilıcalı konseyinde açıklama yaparken gözyaşlarına boğulan ünlü takımlardan Aysu Keskin, koşarak ada konseyini terk etti. Daha önce Aysu Keskin’in en yakın arkadaşının depremde hayatını kaybettiği iddia edilmişti. Söz konusu iddiayla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Gündem Magazin Haberleri

Yorum yapın