Survıvor Avatar Atakan kürt mü, aslen nereli, eşi kim? Avatar Atakan Arslan yaşı, boyu kaç? Avatar Atakan hangi spor, mesleği nedir?

Survıvor Avatar Atakan kürt mü, aslen nereli, eşi kim? Avatar Atakan Arslan yaşı, boyu kaç? Avatar Atakan hangi spor, mesleği nedir?

Acun Ilıcalı 8 Şubat tarihli 28. Bölümde acil toplanan konseyde yaptığı açıklamada Avatar Atakan’ın geleceğini belirtti. İşte Avatar Atakan hakkında merak edilenler?

Survıvor Avatar Atakan kürt mü, aslen nereli?

Avatar lakabını kullanan Atakan, İstanbul doğumlu. Ancak Atakan aslen Sivaslı.

Avatar Atakan Arslan kaç yaşında?

1989 doğumlu 35 yaşında.

Avatar Atakan Arslan boyu, kilosu kaç?

Boyu 1.88, kilosu 82 kilodur.

Avatar Atakan hangi üniversiteden mezun oldu ?

Marmara Üniversitesi mezunudur.

Avatar Atakan Arslan’ın eşi kim?

Atakan Arslan’ın eşi Serap Korkmaz’dır. İç mimar ve aynı zamanda endüstri ürünleri tasarımcısı olan Serap Korkmaz, 1988 senesinde İstanbul’da doğdu.

Avatar Atakan Arslan ne mezunu?

Atakan Arslan, İstanbul Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Yüksek Okulundan mezun olmuştur. Kickboks, muay thai ve free fight branşlarında kendisini geliştirmiş ve bir çok madalya kazanmıştır. Atakan Arslan Türkiye’yi uluslararası alanda temsil ediyor ve profesyonel müsabakalara çıkıyor.

Avatar Atakan kaç kardeş?

Asu Arslan adında bir kız kardeşi vardır.

Avatar Atakan hangi sporla ilgilendi?

Kick boks ve Muay Thai sporcusu Çağan Atakan Arslan (Avatar Atakan) dünyada spor organizasyonlarının durduğunu belirterek dövüş sporlarıyla ilgileniyor.

Atakan Arslan mesleği nedir?

Oyuncu ve sporcudur.

 

Yorum yapın