Survıvor Avatar Atakan kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Atakan Arslan 2024 Survıvor All Star’da!

Survıvor Avatar Atakan kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Atakan Arslan 2024 Survıvor All Star’da!

2024 Survivor All Star’ın 28.Bölüm’de ada konseyin de Acun Ilıcalı açıkladı. Ilıcalı, konseyde Turabi ve Nihat’ın sağlık problemleri sebebiyle yarışmaya veda ettiğini bildirdi. Diğer yandan yarışmaya 3 kişi daha dahil olacağını bildirdi.

Acun Ilıcalı 8 Şubat tarihli 28. Bölümde acil toplanan konseyde yaptığı açıklamada Avatar Atakan, Sema Aydemir ve Hilmi Cem İntepe’nin Survivor All Star’a katılacağını duyurdu.

ATAKAN ARSLAN KİMDİR?

Çağan Atakan Arslan 27 Ağustos 1989 yılında Sivas’ta doğdu, Avatar lakaplı Çağan Atakan Arslan, spor hayatına basketbol ile girdi.

16 yaşından buyana vücut geliştirmeyle uğraşan Atakan Arslan, 17 yaşında dövüş sporları ile başlamış o günden bu güne birçok başarıda adından söz ettirmiştir.

Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu’na parkur rekoru kırarak okul birincisi olarak okula girmiştir.  Eğitimine halen sürmektedir. Atakan Arslan, 2008 yılından bu yana kick boks ve Muay Thai Milli Takımlarında ülkesini uluslararası arenada temsil etmekte, üstelik profesyonel karşılaşmalara da çıkmaktadır.

 

Yorum yapın