Survivor Asena diskalifiye mi oldu? Asena Demirbağ Survivor’dan ayrıldı mı, elendi mi?

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışması yeni bölümleriyle izleyiciyi ekranı kilitlemeye devam ediyor. Survivor’da bu akşam gerçekleşen dokunulmazlık oyununu 8-1 Gönüllüler takımı kazandı. Konseyde bu hafta eleme duyurulmayacak olan Acun Ilıcalı, oyunculardan Senem’in Survivor’dan çıktığını söylemiştir. Acun Ilıcalı’nın açıklamalarının ardından Asena’nın yarışmasındaki akıbeti merak konusu oldu. Peki, Survivor Asena diskalifiye mi oldu? Asena Demirbağ Survivor’dan ayrıldı mı, elendi mi?Detaylar haberimizde…

Survivor’da geçen hafta eleme adayları Barış, Murat, Buse ve Aysu olmuştur. Yapılan oylama sonrasında adaya veda edenin adı Aysu Keskin olmuştur.

Survivor’da dokunulmazlık oyunu hangi takımın kazanacağı merak konusu oldu. Kıyasıya mücadelenin korunma dokunulmazlık oyununda 8-1 Ünlüler takımının galibiyetiyle tamamlandı.

Survivor’da bu akşam Acun Ilıcalı katılımcılara konseyin gerçekleşmeyeceğini duyurdu. Ilıcalı, Gönüllüler takımından Asena ve Merve’nin tartışması nedeniyle Senem’in yarışmasından sorumluğunu açıklamıştır. Gönüllüler takımında bir grubun ilerlemesi için bu hafta eleme olmayacak. Asena ve Merve’nin yarışmasındaki akıbeti geleceğinde belli olacaktır.

survivorallstar2022.com / Zehra Aygör – Gündem

Gündem Magazin Haberleri

Yorum yapın