Survivor All Star’ın Yıldızından Flaş İtiraf Geldi!

Survivor 2022’de geçen haftalarda belli oldu. TV8 ekranlarının yarışmacı yarı finalistler Batuhan, Adem Kılıççı ve Ayşe Yüksel oldu.

Büyük bir heyecana sahne olan nihai aday’ ise Ayşe ve Batuhan’ın saf dışı bırakılmış biletini kaptı. Acunlıcalı da SMS’de olacak olanın Nisa olduğunu açıkladı. Ancak Nisa’nın şampiyonluğu tartışmaları beraberinde getirdi.

Yarışmanın bitmesinin başına Batuhan Karacakaya’nın annesi Gülhayat Karacakaya’nın olmak Nisa’nın şampiyonluğu hak etmediğini söyleyen çok kişi Twitter’dan tepkilerini dile getirdi.

Survivor All Starin Yildizindan Flas Itiraf Geldi.jpg&width=600&quality=100

“HERKESLE GÖRÜŞEBİLİRİM”

Adem Kılıçcı da sosyal medya hesabında Nisa Bölükbaşı’nı takipten çıkaran dikkat çekti. Kılıçcı’nın bu hamlesinin olası senaryolar üretildiğinde Nisa’dan açıklama geldi.

Nisa ile ilgili, verdiği bir röportajda “Bir görüşmede görüşün kim var?” sorusuna hediye olarak verdim: “Herkesle görüşebildiğim gibi.

Mesela Adem (Kılıççı) ya da başka yarışmacılar; elime telefon aldım, bir göz atılmıyoruz. Takip ediliyorduk, ne oldu? Ne yaptın? Sonra ben onu takip ediyordum onu ​​da çıkarmış. Şaşırdım. Finale kadar hep birlikte konuşuyorduk”

SESSİZLİĞİNİ BOZDU!

Bi’ Başka adlı YouTube kanalında İrem Erbaş’ın konuğu olan Adem Kılıçcı suskunluğunu bozdu. Gönderilen yolla, içtenlikle yanıt veren Adem’in itirafıyla dikkat çekti. İşte Adem Kılıçcı’nın röportajı…

“RAKİPLERİMİN MENAJERLERİ SERVİS ETMİŞ”

Adem Kılıçcı, “Survivor bir erkek seçimi” hakkında bilgi verilecek. Bir cümleyi algılamış.

“ŞAMPİYONU SORGULAMAK BANA DÜŞMEZ”

Nisa Bölükbaşı’nın şampiyonluğu hakkında ne düşüncesi sorulan Adem Kılıçcı; “Sonuçta bir oylama yapıldı. SMS maddi bir şampiyon belli. Halkımızın takdiri dikkate alındı. Bu takdiri değerlendirme gibi bir şey olamaz. Ama SMS dediğimiz şey mümküna bir şey. de, on bin kişide şampiyon olmak için.

O gönülleri de düşüncemı. Benim için şampiyonluk da zaten zaten. Çizgiyi bozmadan, nasıl bir görünümdemeden demeden, bir olay hakkında bana karşı kar gelirini tartışmaya yönelik bir olay. Kendi tartışmama odaklandım. Yanlış anlama. Kimseden cümlemi sakınmadım. Ama kontrollü ve seviyeli eğitim görmüş. Ben orada tartışmacıydım. Şampiyonu sorgulamak bana düşmez. Bu yıl farklı bir sezondu. SMS’lerin yalandan olduğuna inanıyor. milletin takdiri. Beni rahatsız eden şey bana yapılan yaftalamalardı.” dedi.

“O CÜMLESİ ZORUMA GİTTİ”

Nisa’da açıklamayı engellemeyi söylemesini üzerine üzerine düşeni; Nisa yüzüme çok iyi bir insan gibi. Ama karşı karşıya kuşlar bir arada uçar. ve çocuklukta bir aile bağı kurmak için bana karşı bir çocukluk eğitimi olabilir. Ama bunu bana hiç söylemedi.

“BU SAYGISIZLIKTIR!”

“Hep arkamdan bir şeyler sınıf. Ara sıra oyunlarda sinirler geriliyordu. Sinirlenebilir, agresifleşebilir insan diyeninm. Ama Nisa’ oğlu mücadelemde “İğrenç bir insan. O hak etmiyor” cümlesi benim zoruma gitti. Ben buralara gelmeyi hak etmedim mi? .

Sizin için bir listeden bahsedeceğim. Allah yolunu açıklayın. İlişkisinde de dada. Ben çevrem için takipten çıkardım. Nisa ile beni Barış Murat Yağcı tanıştırmıştı. Bilgilere ben Nisa ile devam etmeye devam ettim. Çünkü bir insan olarak gözümde vardı. Bu takipten çıkma işinin şampiyonluğuyla yok yani. Evet, belki de hayatı iyi değildir, bizim kadar mücadele etmemiştir. Ama SMS ile mutlu oldu. İzleyici ile daha fazla sevmiş, sahiplenmiş. saygı duyun. “Benim hakkımı yediler” diyemem.

ADEM KILIÇCI KİMDİR?

Adem Kılıçcı (ö. 5 Mart 1986, Ağrı), Türk boksör. İstanbul’daki Fenerbahçe Boks Şubesi’nin üyesidir. Fenerbahçe TV’de yayınlanan bir röportajda Rusya’dan (Kafkasya’dan) gelen bir Türk ailesinden olduğunu belirtti. Ayrıca Annenin Erzurumlu olduğunu belirtti. Karapapak Türkleri’nden bilindiği bilinmektedir.

Adem Kılıçcı 5 Mart 1986 tarihli Ağrı’da tabitur. Gençliğinden beri kitaplarıyla ilgilenmiştir ve Ağrı’da eğitimini almıştır. Üniversiteyi Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nde okuyan Adem Kılıçcı 2004 yılından beri Fenerbahçe takımlarında çalışmıştır.

2008 ve 2012 olimpiyatlarında kitapta Türkiye’yi temsil eden Kılıçcı 2016 olimpiyatlarına hak kazandıran ama katılamamıştır.

ADEM KILIÇCI’NIN SURVİVOR SERÜVENİ

Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor yarışmasında 2017 yılında finale yapılabilir ancak Ogeday Girişken’den sonra dönüştürülmüştür. Survivor 2018 yarışmasında Nagihan Karadere ile finale kalan Kılıçcı, o ikna edici olmuştur. Hala boksörlüğe devam eden Adem Kılıçcı, 2019 yılında Sportif haberler bir spor Ayrıca Survivor Türkiye yarışmasında konuk yarışmacı olarak oynamıştır. 2022’de Survivor 2022: All Star yarışmasında tartışırken yarışmayı 2. olarak tamamladı.

Snob Dergisi / Dergi

Nisa Bölükbaşı Star SMS Magazin Haberler

Yorum yapın