Survivor All Star’da veda! Pınar Saka yarışmaya veda etti

Gerilimin bir an olsun düşmediği Survivor All Star’ın dün akşamki bölümünde Aysu Keskin, Pınar Saka, Gizem Memiç ve Berna Canbeldek arasında düello yaşandı.

AYSU VE PINAR SON

Survivor All Star’daki düellonun ilk turunda Gizem Memiç, Aysu Keskin’i 5-0’lık skorla mağlup ederek adını eleme potasından eledi. Berna Canbeldek de Pınar Saka’yı 5-3’lük skorla yenerek müsabakaya devam etme hakkını kazandı. Maçların ardından Aysu ile Pınar eleme düellosuna çıktı. Müsabaka sonunda Pınar Saka, Aysu’ya 5-3 yenilerek adaya veda etti.

Survivor All Star'a veda!  Pınar Saka yarışmaya veda etti

PINAR: ELİMDEN GELENİ YAPARAK MÜCADELE ETTİM

Elendikten sonra duygusal bir konuşma yapan Pınar, şunları söyledi: “Bugün, şutlar bana bakmadı demenin telafisi olmayan bir akşam. Çünkü bunun yarını yok. Şu anda nasıl hissettiğinizi sorarsanız” , bir araba gidiyor ve daha ulaşmak istediğim durağa varamadan arabadan indim, yine de bırakıldım. Araba.” Arkasına bakıyorum ve üzülüyorum. Ama bir yandan da hep indiğim yerin dışındaki güzel yollardan devam ettim. Şimdi de aynı şeyin olacağına inanıyorum. Elimden geleni yaptım, mücadele ettim. Ama rakiplerim daha iyi mücadele etti.

Survivor All Star'a veda!  Pınar Saka yarışmaya veda etti

“KAVAŞTIĞIM İSİMLER VARDI, GÜÇLEDİĞİM KİŞİLERDEN ÖZÜR DİLERİM”

Ekibimde kırgınlık yaşadığım, kavga ettiğim insanlar vardı. Çok sevdiğim insanlar var, tanışacağım, birlikte vakit geçirmekten, anılar biriktirmekten keyif aldığım insanlar var. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Kırdığım kişilerden özür dilerim. 7 yıldır buraya geldim. Geldiğime sevindim. Hiç pişman değilim, farklı bir deneyimdi. Muhtemelen köprüden önceki son çıkış olarak kendimi bu şekilde sınamak istedim. Kusura bakmayın ama tesellim oğluma ve sevdiklerime yeniden kavuşabilmek. Yolculuğum bitti. Herkese teşekkürler.”

Ecem Altan

Ünlüler Televizyon Dergisi Haberleri

Yorum yapın