Survivor All Star’da sakatlığından dolayı dokunulmazlığı kaybeden Ogeday, gözyaşlarına boğuldu

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star’da kıyasıya mücadele ediyor. Büyük finallerin sayılı günlerine ait olan yarışmacılar, dokunulmazlığı kazanarak finale doğru giden için ellerinden geliyor. Yarışmanın dün yayınlananda ise sakatlığından dolayı parkur zorlanan Ogeday’ın gözyaşları damga vurdu.

Haftanın ikinci dokunulmaz gecelik oyununun oynandığıde; finali Adem ve Ogeday yaptı. Ogeday, 4-2’yi kaybetti. Kaybettikten sonra morali bozulan Ogeday, yaşanmış bir gün ile sakinleşti.

Seremoni Oge şehitna hakim olamayan, söylediğini söyledi: ‘Adem’e nasıl gideceğim?’ diye de deli değilim. Adem iyi bir yarışmacı. Sinirliyim, çünkü bu durumda sakatım. İstemiyorum. Ama canım yanıyor yanı kaybedebilirim. Beş kez ölmemişimdir bilfiil kazandımdır da ama bu dönemde sakatlanmak üzerem bitmek üzere.”

Survivor All Star'da sakatlığından dolayı dokunulmazlığı Ogeday, gözyaşlarına boğuldu

Potaya’dan de korkmuyorum. Her gün de ulaşımım hiç değil. Elenebilirim hiç umurumda değil. Üzülürüm, nerede hata sorgularım. Ama hep, gelmeden önce de sakatlanarak noktalamak istemiyorum diye. O yön uzağa kadar gitmek istiyorum. Yine böyle olmayacak. Kendi sahibim olabiliyorum. Hep kendim olsun, takım arkadaşlarım için mücadele ederim.”

Adem iyi bir yarışmacı zaten, atışlarda daha iyi attı ve kazandı. Sadece kızıyorum, keşke sakatlanmasaydım, öyle basmasaydım diyorum. Ama yapacak bir şey yok. 10 gün 10 gün, 9 gün 9 gün. Ne kadar çıkartabiliyorsam çıkartacağım. Ya da daha erken müsaitim ve ya hazırlayayım. Hala buradayım. Buradayken de her şeyiyle hazırım.”

Ecem Altan

Ogeday Girişken Tv8 Magazin Haberleri

Yorum yapın