Survivor All Star’da Ogeday krizi: Yarışmadan ayrılıp geri döndü

TV8’de yayınlanan Survivor All Star’da Ogeday krizi yaşandı. Yarışmaya devam etmeme kararı alan Ogeday adadan ayrılırken devreye Acun Ilıcalı girdi.

“DOMINIC SOKAKLARINA KOŞACAKTI, ÇOK DEPRESYONDADI”

Acil durum konseyini düzenleyen Acun Ilıcalı, Ogeday’in maçın ardından adadan ayrıldığını ve Mavi takım yarışmacılarına ne olduğunu sorduğunu söyledi. Ögeday’in oradan ayrıldığı anları anlatan Yasin Obuz, “Ögeday üst eşofmanını giydi, ardından ayakkabılarını bağlamaya başladı. Ayakkabılarını giydi, ben de ‘Ne yapıyorsun?’ dedim. ‘Dostum, hiçbir şey söyleme’ dedi. Göz göze geldik, safariden atlayacağını anladım, ‘Yapma’ dedim. Daha sonra “Adada bana ‘O an beni durdurmasaydın safariden atlayacaktım’ dedi. Dominika sokaklarına kaçardım. O kadar bunaldım ki artık dayanamıyorum. Ben ayrılırsam bana kızmayın, darılmayın” dedi. Poyraz, yakın arkadaşı Ögeday’in 3 haftadır zor günler geçirdiğini, Furkan ise, “Çok sinirliyim çünkü bizi yalnız bıraktı.”

Survivor All Star'da Ogeday krizi: Yarışmadan ayrılıp geri döndü

ACUN ILICALI: TÜM KAPILARI KAPATTI, TAVSİYESİNDEN RAHATSIZ OLDUM

Ögeday dokunulmazlık oyununda yer almadı. Maçın ardından yapılan konseyde konuşan Acun Ilıcalı, “Ogeday ile görüştüm. Ona söylediğim bütün kapıları kapattı. Alternatifler sundum, isterse bekleyebileceğini de söyledim. Kapatınca da kapıyı kapattı.” Kapılar, ben de üzüldüm. Konuyla ilgili tepkimi sorduğunda sadece herkesin katlanmak zorunda olmadığını, mümkün olduğunu söyledim. Biz sabah buluştuk, ben ne dersem deeyim, dedi. Akşam saatlerinde Survivor’a dönmek istediğini belirten açıklama. Ben ısrar etmedim ve ne olduğunu anlamadım” dedi.

Survivor All Star'da Ogeday krizi: Yarışmadan ayrılıp geri döndü

ÖGEDAY GERİ DÖNDÜ

Ilıcalı’nın sözlerinin ardından meclise gelen Ogeday, yaşananları şöyle anlattı: Benim için farklı bir deneyim oldu. Hayatımda bir kez profesyonel olarak kürek çekerken bu psikolojiye kapılmıştım. O zamanlar kamptayken gerçekten ne yapacağımı bilmiyordum. Bir daha kürek vs görmek istemediğimi söyledim. Kamptan ayrıldım. Bu, içinde bulunduğumuz herkes için çok zorlu bir rekabet. Psikolojisi farklılık gösterebiliyor. Bu yüzden bu değişkenliğe takılıp kaldım. Bu yıl kötü bir performans sergilemedim ama ne olursa olsun. Bu beni pek etkilemedi. Çünkü psikolojik olarak bir anda kaybolmuştum ve kaybolduğumda oyun parkında ya da adaya gittiğimizde kendimi pek iyi hissetmiyordum. Acun Medya ailesine çok teşekkür ediyorum, herkes benimle konuştu. Konuşurken kendi iç duygularıyla konuştular. Projede herkes gibi benim de yerim var. Projenin devamından ziyade sağlığım için benimle konuştular. Bu duygu benim için çok geç. Onlara teşekkür ediyorum.

Survivor All Star'da Ogeday krizi: Yarışmadan ayrılıp geri döndü

Ecem Altan

Televizyon Dergisi Haberleri

Yorum yapın