Survivor All Star’a veda eden yarışmacı belli oldu

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2022 Star’ın 23 Şubat Çarşamba gelen son bölümünde Nagihan, Yasin, Emre ve Gökhan için heyecanlandım. Halknda en düşük SMS’i alan yarışmacı ise Survivor hayallerine veda etti.

Survivor’da bu hafta ilk dokunulmazlığı eğitimler içinde yapılan oylamada sürgünna giden yarışmacı Yunus Emre’ydi. Haftanın 2. dokunulmazlığını yapmakta iseler üzerinde yapılanlar üzerinde yapılan oylamada ikinci eleme aday olarak aday olarak adaya geçirilmiş.

Survivor’da oğlu dokunulmazlığı ünlülerda yapılan oylama ise takım arkadaşlarının sürgün adadere isim Nadide idi. Survivor’da birincisi olan Yağmur ise haftanın 4. eleme adayı olarak Gökhan’ın adını söylemişti.

Survivor’ın dün akşam saatlerinde programında bir toplantı düzenlendi. Survivor’da eleme adayları Yasin Obuz, Nagihan Karadere, Yunus Emre Özden ve Gökhan Keser SMS yapıldı. Acun, oylama’ için Survivor 2022 elenen yarışmacının Yunus Emre olduğunu söyledi.

Yunus Emre’nin yaşadığını öğrenen Yasin ise arkadaşına sarılarak dökülüntü. Adadaki en yakın arkadaşa veda ifadesi zorlanan Yasin, Yunus Emre’ye uzun süre sarılarak ağladı.

Survivor All Star hayallerine veda eden Yunus Emre, “Sırtlanlar sürülerle avlanırlar. Ama asların kaplanların ailesinden başka ihtiyaç duyacağı kimse yoktu. Bu yüzden başım dik gitmek” yolunda kullanırlar.

Yunus Emre daha önce de sert çıkışlarından dolayı kez uyaran Acun Ilıcalı, yarışmacıya tercihlerde bulundu. Yunus Emre’nin olmuş biri olduğunu belirten Ilıcalı, “Sevdiğim bir yarışmacıydın. Bana göre erken elendin. Yaramaz ama sempatik birisin. O yaramazlığını biraz azsan sosyallıklar daha çok sevilen biri olursun. adın oldu” dedi.

Ecem Altan

Acun Ilıcalı, Yunus Emre, Survivor, Tv8, Magazin, Haberler

Yorum yapın