Survivor All Star dün akşam (13 Mart) hangi takım kazandı, eleme adayları kimler? Survıvor Berna eleme adayı mı oldu?

Dün akşam (13 Mart) Survivor All Star'ı hangi takım kazandı, eleme adayları kimler?  Survivor Berna eleme adayı mı?

Survivor All Star 2024 yarışmasında heyecanlı bir haftayı geride bıraktık. Haftanın eleme adayları belli olurken, iletişim ödülü için kıyasıya mücadele yaşandı. Detaylar burada…Survivor All Star dun aksam 13 Mart hangi takim kazandi

SURVIVOR İLETİŞİM ÖDÜLÜ OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor All Star 2024’te haftanın eleme adayları belli oldu. Kadınlar arasında yapılan elemede 4 kadın yarışmacı aday olarak belirlendi ve heyecanlı düellolar başladı. Ancak 13 Mart Çarşamba akşamı iletişim ödülü oyunu için sahneye çıkan yarışmacılar, izleyenlere nefes kesen bir performans sergiledi. İletişim ödülü için kıyasıya yarışan takımlar arasında kırmızı boyalı takım üstünlük sağlayarak ödülün sahibi oldu.

Survivor All Star dun aksam 13 Mart hangi takim kazandi.webp

SURVIVOR ALL STAR 2024 HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER?

Haftanın eleme potasına giren yarışmacılar da belli oldu. Dokunulmazlık oyunlarını kaybeden takımlar adaylarını belirledi. Mavi takımın son eleme adayı Berna olurken, kırmızı takımın üçüncü adayı Gizem oldu. İkinci eleme adayı ise kırmızı takımdan Pınar olarak açıklandı. İlk eleme adayı Aysu olarak belirlendi.

1710406038 573 Survivor All Star dun aksam 13 Mart hangi takim kazandi.webp

GEÇEN HAFTANIN VEDA İSİM KİMDİ?

Geçtiğimiz hafta Survivor All Star 2024 yarışmasına veda eden isim Mustafa Kemal Kurt oldu. Takım arkadaşlarına teşekkür ederek veda ederken duygusal anlar yaşadı. Bu ayrılık seyircilerde derin duygular uyandırdı.

Mustafa Kemal’in son sözleri şöyleydi;

“Yemin ederim Murat, ne diyeceğimi bilemiyorum. Söylenecek çok şey var ama çok konuşursam kafam karışır. Elimizden gelenin en iyisini yaptık. Elbette her veda hüzünlüdür. Bu yüzden duygularım karışık. 2018 yılında buraya Mustafa Kemal olarak gelmedim. Tabi ki karakterim ve duruşum değişmedi, ben neysem oyum. Umarım değişmemiştir. Değişen bir kocam ve 10 aylık bir kızım var. Onu her zaman çok özledim. Belki biraz da olsa bu durumu yönetemedim. Kafam hep oradaydı. Çünkü oğlum, bu tamamen farklı bir şeydi. Bundan önce sevdiği işi yapmak için her şeyi göze alan bir Mustafa Kemal vardı. Ama çocuğum olduktan sonra sevdiğim her şey bir kenara bırakıldı ve o benim tüm dünyam oldu. Aklım hep ondaydı. Bu kadar üzülmeyeceğimi düşünmüştüm ama vedalar zordur. Allah herkesten razı olsun. Ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Kulübeye eşimin ve kızımın adını verdim; Esra ve Kayra. “Atakan abi sen çok gençsin, baraka sana emanet.”

Survivor All Star 2024’te heyecan her geçen gün artarken yarışmacılar arasındaki rekabet de kızışıyor. İzleyiciler önümüzdeki haftanın gelişmelerini heyecanla bekliyor.

Yorum yapın